czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zbigniew Kuźmiuk: Samorządowcy z opozycji przeprosili się z rządem i masowo składają wnioski o pomoc

Masz łóżeczko? Mogę podarować;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbigniew Kuźmiuk: Samorządowcy z opozycji przeprosili się z rządem i masowo składają wnioski o pomoc

od takich tematów tak podjeżdża tanią marną reklamą, że aż szkoda ktoś szuka dużego banera... nie wie jak to się nazywa... wniosek - GLOBARTprint'ów nie stać na reklamę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbigniew Kuźmiuk: Samorządowcy z opozycji przeprosili się z rządem i masowo składają wnioski o pomoc

Po kilku dniach od smsa napisał do mnie, że nie potrafi mi już zaufać. Czekał aż sama naprawię błąd i zrozumiem. Nie chce być moim przyjacielem, bo uważa, że bym go tylko wykorzystywała. Ma, żal że nie dałam mu szansy na pokazanie jak bardzo jemu wtedy zależało. Napisał, że układa sobie życie na nowo i na chwilę obecną chce spokoju. Napisał, też że by chciał wrócić, ale strasznie się tego boi.

Temat uważam za zamknięty. Straciłam go na zawsze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbigniew Kuźmiuk: Samorządowcy z opozycji przeprosili się z rządem i masowo składają wnioski o pomoc

Zgubiłam czarną Nokie 500. Jeżeli ktoś znalazł i ma ochote oddać poproszę o kontakt na maila nefretete8989@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbigniew Kuźmiuk: Samorządowcy z opozycji przeprosili się z rządem i masowo składają wnioski o pomoc

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbigniew Kuźmiuk: Samorządowcy z opozycji przeprosili się z rządem i masowo składają wnioski o pomoc

raqlan pierdolnietym kozakiem?? to moze lepiej dowiedz sie u zródła a nie piedolisz farmazony. ja w przeciwienstwie do innych dzwonilem gdzie trzeba a nie zakladalem temat na tym zasmarkanym forum haha żal...
masakra...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbigniew Kuźmiuk: Samorządowcy z opozycji przeprosili się z rządem i masowo składają wnioski o pomoc

Świeccy katolicy zgromadzeni w Akcji Katolickiej zdecydowali się podjąć walkę z niestosownym ubiorem w miejscach sakralnych. Od dwóch miesięcy obklejają okolice kościołów plakatami z napisem: "W progi Boże w godnym ubiorze".

Jaki - według nich - powinien być odpowiedni strój? - Godny. (...) Strój oddaje nasz stosunek do rangi wydarzenia. Inaczej ubierzemy się na spotkanie towarzyskie, a inaczej na oficjalną uroczystość w gronie ludzi, którzy oczekują od nas szacunku - odpowiada Halina Szydełko w wywiadzie opublikowanym na stronie Akcji Katolickiej.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbigniew Kuźmiuk: Samorządowcy z opozycji przeprosili się z rządem i masowo składają wnioski o pomoc

mam wózek inwalidzki to ci pożycze podaj email to wyśle ci mój numer tel.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org