środa, 01 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Faszystowski rządzie PiS pomagaj nam tęczowym

czesc skszyzowanie .. jestem caly czas tylko nie chce mi sie pisac glupot :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Faszystowski rządzie PiS pomagaj nam tęczowym

za to czytać;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Faszystowski rządzie PiS pomagaj nam tęczowym

jasiu nie sądzę że ten chłopak ma już inną ... po prostu tak się nie da .. chłopak musi odchorować tą miłość.

Audrey "No więc na nic nie mamy reguły, bo każdy jest inny i każda sytuacja jest inna ." bardzo madre śłowa ... Szacun.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Faszystowski rządzie PiS pomagaj nam tęczowym

...ta postaw piwo daj zapalić...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Faszystowski rządzie PiS pomagaj nam tęczowym

jasiu to szczęściarz z Ciebie. Mam kilka przyjaciółek wiem że sprawdziły by się w roli , Żony Mamy.. tylko jakoś tak los się układa że nie jestem z którą z nich;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Faszystowski rządzie PiS pomagaj nam tęczowym

Polecam nową "Wspomnienia wampira. Przeznaczenie". Fajnie się czyta. Na empik.pl jest na pewno bo tam kupiłem. Czy w jakiejś bibliotece to nie wiem bo to z 2012roku, ale jak lubisz Pamiętniki Smith to ta ci się spodoba!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Faszystowski rządzie PiS pomagaj nam tęczowym

jedyne wyjście to zostać super biznesmenem, wszystko przed Panem. Proszę zatrudnić kilka osób i opisać własne spostrzeżenia :D Słyszałem że PUP nie jest w stanie rejestrować wszystkich bezrobotnych (wydaja ok 20 numerków dziennie) Skoro nie dają sobie rady, to powinni ich zlikwidować, albo zatrudnić do pomocy trochę bezrobotnych i pracować na dwie zmiany. Na razie robią wszystko żeby im statystyki bezrobocia nie poszybowały w górę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Faszystowski rządzie PiS pomagaj nam tęczowym

bez obaw

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Faszystowski rządzie PiS pomagaj nam tęczowym

Byłam kilka razy w bibliotece na księżnej anny i tam nigdy nie mają. Nie dziwię się, jak wypożyczają od razu cały tom jednej osobie to nigdy jej nie będzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org