wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Błędna polityka koronawirusa. Co zrobić, aby nie było drugiej fali pandemii?

To są fakty,długo by pisać...:((Wszystko w sobie dusze,nie potrafię na kimś mścić się.Warszawa aż tak daleko z Łomży nie jest.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błędna polityka koronawirusa. Co zrobić, aby nie było drugiej fali pandemii?

Znajomy jakiś czas temu powiedział mi,że w życiu czasem odwracają się role.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błędna polityka koronawirusa. Co zrobić, aby nie było drugiej fali pandemii?

Wszyscy faceci są źli, a jak się bliżej pozna, jak co do czego, to okazują się jeszcze gorsi. Jak w takim razie ludzie się rozmnażają? Z takiego gadania wynika, że nikt nie jest normalny, a każde dziecko rodzi się z przypadku. Nie wrzucać mi mnie do jednego wora. Naczytają się kolorowych gazet, gdzie za 2.50 stek patologii, potem wyrabiają sobie skiełbaszony obraz świata, poznają skiełbaszonych ludzi, bo o istnieniu innych, normalnych (których jest znaczna większość - przynajmniej w naszej części świata) nie mają pojęcia i mówią jakie to one są życiowe, a wszyscy obok to krzywdziciele i wrogowie. A obserwacje, rozmowy i opinie zależą od tego, z kim się gada i co się czyta. Proponuję rozejrzeć się wkoło i się zastanowić, czy naprawdę o przyzwoitego człowieka jest tak trudno. Ale samemu to się jest nieskazitelną i ofiarą w dodatku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błędna polityka koronawirusa. Co zrobić, aby nie było drugiej fali pandemii?

misia...co Ty za bzdury piszesz?--KOBIETO-MUSISZ WALCZYĆ-nie dla niego(pajaca),ale dla siebie.Co to za rezygnacja?-też to przeszłam i na dzisiejszy dzień jestem zdrowa:)odezwij się na priv--czekam
Ps.Centrum Onkologii w Wawie,ma idealnych specjalistów--wyjdziesz z tego!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błędna polityka koronawirusa. Co zrobić, aby nie było drugiej fali pandemii?

No to Gosia (a raczej szef ZIKO) dał darmową reklame hehe ;) super pięknie wyszła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błędna polityka koronawirusa. Co zrobić, aby nie było drugiej fali pandemii?

Witam serdecznie OSK ZIKO w Lomzy, jestem bardzo szczesliwa ze wlasnie wybralam was,to byl strzal w dziesiatke polecam wszystkim.Fantastyczni instruktorzy,profesjonalizm,pelna organizacja,szkolenia na wysokim poziomie,rodzinna atmostera.I choc w moim przypadku nie bylo latwo to naprawde bylo warto,dzieki swietnemu przygotowaniu mnie do egzaminu temu osrodkowi zdalam kurs prawa jazdy z wynikiem pozytywnym.Dzieki waszemu wsparciu zrealizowalam kolejny cel w moim zyciu.poznalam fantastycznych ludzi za ktorymi juz tesknie.Panie Zdzisiu i panie Kaziu dziekuje jeszcze raz m.i.n za wsparcie,cierpliwosc i cala reszte....Pozdrawiam caly zespol i nasza ekipe:)Gosia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błędna polityka koronawirusa. Co zrobić, aby nie było drugiej fali pandemii?

Witam
Gdzie dostanę najtańszy proszek do prania? Są w jakimś sklepie aktualnie promocje na proszek?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org