wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rozdawnictwo kwitnie i ma się dobrze!

duvall pieska nie wybiera się w przeciągu 5 min, jeśli masz zamiar adoptować to wybierz się w dzień, połaź spokojnie po schronisku, poprzyglądaj się pieskom, ręczę Ci, że zajmie to co najmniej godzinę
schronisko to miejsce stałe, nie zwinie się za chwilę, więc nie musisz na tempo szukać psa, to ma być przemyślana decyzja i pies właśnie ten a nie inny
nie dziwię się, że nie wpuszczono już Cię na teren schroniska po godz 16tej, bo jak to miało wyglądać - wpadać, chwytasz pierwszego z brzegu i wypadasz ?????? chyba to nie o to chodzi w adopcji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozdawnictwo kwitnie i ma się dobrze!

Pomijając fakt, że dvw nie umie czytać ze zrozumieniem, to właśnie dziś przyszło mi pismo w sprawie wzrostu stawki opłat za użytkowanie wieczyste. Zgodnie z tym w 2013 zapłacę o 100% więcej niż w 2012, w 2014 o 200% więcej, a w 2015 o 460% więcej niż w 2012!
Wzrost nie jak jest napisane o ok. 340%, a o 460%. Masakra jakaś. I to tak bez żadnego uzasadnienia w dostarczonym piśmie. Bo tak im się przywidziało i tyle. Da się coś z tym zrobić? Będzie ktoś pisał odwołanie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozdawnictwo kwitnie i ma się dobrze!

Ja miałam tam robiony makijaż ślubny, z tym, ze już kilka lat temu. Ja byłam zadowolona. Najpierw Pani umalowała mnie bardzo delikatnie, potem po moich sugestiach dodała trochę więcej cieni, tuszu itp. Bo po prostu ja się dość mocno na codzień maluję, więc w ledwie widocznym makijażu wyglądałam dziwnie ;) Myślę, że jeśli przed makijażem normalnie wytłumaczysz jakiego efektu oczekujesz, co ma być w twarzy zaakcentowane, co ma być "ukryte" i będziesz w miarę kontrolować postępy prac ;) to będzie ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozdawnictwo kwitnie i ma się dobrze!

Ja polecam uslugi Eurodom. Pralnia jest chyba gdzieś w Piątnicy, ale to chyba nie ma znaczenia, bo odbiór i dowóz dywanów jest GRATIS.

Polecam tego pana komu tylko moge, bo naprawde prałam u niego juz i kanapy i dywany i zawsze bjestem bardzo zadowolona. Pelny profesjonalizm i jeszcze idzie sie dogadac tez z cena. Warto.

Nr kontaktowy: 508 193 990.

Pozdrawiam serdecznie,
Bozena

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozdawnictwo kwitnie i ma się dobrze!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozdawnictwo kwitnie i ma się dobrze!

Do km jakbyś zobaczył jak jest na takiej misji to za żadne skarby byś nie chciał brać w niej udziału

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozdawnictwo kwitnie i ma się dobrze!

W Sudanie zajmowałem sie kopaniem studni (jest tam problem niedostatku wody) oraz uczyłem okoliczna ludność jak to robić i do czego służy szpadel oraz inne narzędzia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozdawnictwo kwitnie i ma się dobrze!

Witam jade jutro do Bialegostoku tj. 1.08 rano ok. 7 mam 3 wolne miejsce tel. 505-453-770

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozdawnictwo kwitnie i ma się dobrze!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozdawnictwo kwitnie i ma się dobrze!

duvall ogarnij się człowieku, schronisko to nie sklep z kiełbasą, że wpadasz 2 minuty po 18 tej i prosisz o kilo kiełbasy zwyczajnej obojętnie jakiej bo jesteś głodny.
Psa bierze się raz na kilka, kilkanaście lat (tak postępuje normalny człowiek), więc można wziąść 1 dzień urlopu i przyjechać na spokojnie do schroniska , poświęcić z godzinę lub więcej czasu . Obejrzeć wszystkie psy, porozmawiać z pracownikami, zastanowić na spokojnie, bo to decyzja trudna. Nie można po kilku dniach, albo na drugi dzień oddać pieska , że narobił mu na dywan, czy piszczał w nocy. Bo wtedy krzywdzimy psiaka.
Pracownicy schroniska dbają o zwierzaki, panie nie mają wolnych sobót, niedziel, świąt tylko przyjeżdżają do pracy aby nakarmić i napoić psy.
Trudno żeby pracownik spędzał cały dzień i wieczór w schronisku bo każdy chcący zaadoptować psa pracuje w innych godzinach i nie ma czasu w ciągu godzin otwarcia schroniska.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org