piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
nowa moda \"ciemnogrodu\"

Z tego co wiem nazywa sie Ania to o nią mi chodzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa moda \\\"ciemnogrodu\\\"

zacytuję jednego z użytkowników tego forum " MASAKRA" ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa moda \\\"ciemnogrodu\\\"

człowiek to taka istota, która z natury potrafi i powinna zadbać o siebie i swoich najbliższych, chyba, że jest chora umysłowo czy też fizycznie, wtedy zdana jest na pomoc innych ludzi a pies ... pies to istota funkcjonująca w świecie człowieka i zależna od niego, baaaardzo zależna całym ciałem i całą duszą
czym byłby nasz świat bez psiej miłości do nas?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa moda \\\"ciemnogrodu\\\"

Paranoja!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa moda \\\"ciemnogrodu\\\"

jest praca na komputer . jeżeli znasz się na komputerach to mógłbyś mi naprawić ekran ? mam problem ze zmianą tapety tzn nie wiem jak to zrobić a pozatym nie słychać dźwięków raz był u mnie kolega i coś tam włączył i były

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa moda \\\"ciemnogrodu\\\"

też znalazłem psa eh kurde myślałem że to ja dostane kase

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa moda \\\"ciemnogrodu\\\"

Kretyn!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa moda \\\"ciemnogrodu\\\"

ogolnie fajne i bezpieczne miejsce zeby dobrze zjesc i napic sie piwa i nie tylko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa moda \\\"ciemnogrodu\\\"

Jednak ta choroba niszczy nie tylko człowieka lecz i związek:(( Faceci są straszni(są wyjątki):(( Dziewczyna choruje,leży w szpitalu,facet dobrze się bawi,4lata związku,a facet poraz 3 idzie na wesele w sobotę z kim innym...Mówi,a robi co innego...Życie jest okropne:((

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org