piątek, 14 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Oto jak żydzi panoszą sie w naszym kraju

Zamknij mordę Ptysiu !!! Żał mi Ciebie :(

To akurat było bardzo fajne i mnie się podoba :):):)

Nasza bis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto jak żydzi panoszą sie w naszym kraju

supergirl2 nie ma co sie kląniac to juz nie moja wina ze marcelus sobie ubzura że jak dziewczyna jest gruba to jest brzydka i odpychana przez inne !!a włąśnie tak nie jest !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto jak żydzi panoszą sie w naszym kraju

"Na komputerze" to się nie siedzi - to tak na przyszłość, może w końcu kiedyś pójdziesz do jakiejś szkoły i czegoś się nauczysz.

Nasza bis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto jak żydzi panoszą sie w naszym kraju

he niewiedział ze takie coswogule jest :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto jak żydzi panoszą sie w naszym kraju

MAKMARC MOŻE TOBIE SIEPODOBA ale waldek27 zaklada ciagle takie tematy to jest juzwkurzajace !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto jak żydzi panoszą sie w naszym kraju

Żeby ciebie "pocieszyć" dodam że od stycznia sanepid wycofał szczepienia przeciwko gruźlicy z kalendarza szczepień obowiązkowych to w ramach jednoczenia się z przepisami UE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto jak żydzi panoszą sie w naszym kraju

Makmarc, to takie fajne jak Twoja odpowiedź na post Ptysia i komu tu brakuje kultury, chyba nie Ptysiowi, ale tym co na niego cały czas naskakują.

Pozdrowienia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto jak żydzi panoszą sie w naszym kraju

Lepjej mieć troche sadełka niż być totalna decha !!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto jak żydzi panoszą sie w naszym kraju

A od kiedy to UE zakazuje takich szczepień i badań? To kolejny przykład faszyzacji naszej słuzby zdrowia.

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto jak żydzi panoszą sie w naszym kraju

Maciek ale tez nieuwaga admina tamten temat nadal jest

Nasza bis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto jak żydzi panoszą sie w naszym kraju

co to znaczy "lepiej" czlowiek jest jaki jest...

Nasza bis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto jak żydzi panoszą sie w naszym kraju

hahaha ptysiu przeciez juz skonczyl edukacje mam na mysli tez studia;]

Nasza bis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto jak żydzi panoszą sie w naszym kraju

1,31Mb/s ^^

Nasza bis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto jak żydzi panoszą sie w naszym kraju

drogi malachicie
a jaki podzial brales pod uwage

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto jak żydzi panoszą sie w naszym kraju


Heh Nobla ..... tak ......

Co sie dzieje w tym kraju ?????????? Niech mi ktos odpowie :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto jak żydzi panoszą sie w naszym kraju

wlasnie, mieszkan jest malo, a jak ktos ma do sprzedania, to nie podchodzi do tego realistycznie-nie bierze pod uwage, ze ma ruine, wazne sa tylko metry kwadratowe, a skoro chodza po 2000 czy wiecej, to znaczy, ze po tyle nalezy sprzedac
nikt sie nie zastanawia ze sprzedajacych, ze tyle pieniedzy sa warte mieszkania luxusowo urzadzone, a najzabawniejsze jes to, ze kazde zejscie z ceny traktuja tak, jakby ktos zabieral im pieniadze z kieszeni, nie ciesza sie, ze sprzedali mieszkanie, bo uwazaja, ze na sprzedazy stracili

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto jak żydzi panoszą sie w naszym kraju

Obraz będzie działał jak wiejag właczy komputer. Wiem jednak, że programy te dość mocno obciążają system. Ciekawe jak kolega długo wytrzyma. Mnie to po pewnym czasie zaczęło denerwować i zrezygnowałem z tego.
Bądźmy jednak dobrej myśli ;-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto jak żydzi panoszą sie w naszym kraju

wawer , one bardziej obciązają internet niż komputer ;-)) jak ktoś ma problemy pytania dajcie namiary pomoge :))

_____________________________________________________________

Prawda nie ma żadnych bogów ponad sobą. Wiara w prawdę zaczyna się od zwątpienia we wszystkie prawdy, w które się uprzednio wierzyło.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto jak żydzi panoszą sie w naszym kraju

Widzisz Ptysiu, a jak piszemy Ci, że Twoje odpowiedzi są wkurzające i bezsensu, a Ty dalej swoje, no i co ?

Maciek: dobrze wiesz, że stwierdzam tylko fakty. Napisałem, że mi się podobało, a Ptysiu, który sam pisze bzdury non stop, czepia się innych.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto jak żydzi panoszą sie w naszym kraju

Ptysiu wyrasta nama na cenzora. Przyszłość ma zapewnioną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto jak żydzi panoszą sie w naszym kraju

włąsnie teraz to jest netster np firma jka firma dobre łacze ok, :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto jak żydzi panoszą sie w naszym kraju

Tzn , że Ptysiu dużo zrozumiał i sam głupich postów nie będzie pisał , dobry omen.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto jak żydzi panoszą sie w naszym kraju

No nareszcie medale :) Uratowali nasz honor. Dzięki wielkie !!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto jak żydzi panoszą sie w naszym kraju

Poprawka: waldek27

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto jak żydzi panoszą sie w naszym kraju

i chodziło mi o netster, dawny inet, 4lan....

http://www.4lan.pl/oferta.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto jak żydzi panoszą sie w naszym kraju

brawa dla Sikory następny pokazał że nie pojechał jako turysta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto jak żydzi panoszą sie w naszym kraju

u mnie radiówką do bloku, a w bloku stoi serwerek i kablami do mieszkań



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto jak żydzi panoszą sie w naszym kraju

Chodziło mi oczywiście o netster

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto jak żydzi panoszą sie w naszym kraju

Oho, to sporo skok stefczyka bierze !!!

Ja mam konsumpcyjny na 4 lata i procent 11% wiec lepiej sie oplaca w banku

Amabeline

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto jak żydzi panoszą sie w naszym kraju




dotyczy wypowiedzi:ptysiu91



Analfabeci muszom umżec???



waldek27

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto jak żydzi panoszą sie w naszym kraju

w banku oczywiscie, że opłaca się bardziej ale nie każdy bank udzieli Ci takiego kredytu jesli dopiero co stałes sie jego klientem.

Amabeline

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto jak żydzi panoszą sie w naszym kraju

Jedyne co robia to biora kase, w tym miescie niema zadnych perspektyw, a za pare lat bedzie to mocherowe miasto.

Nasza bis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto jak żydzi panoszą sie w naszym kraju

Niestety muszę się z tym zgodzić:(. Studiuję w Olsztynie i co rusz się tu inwestuje w kulturę, nie mówiąc o hipermarketach i centrach handlowych. O każdej porze można isć do kina i to porządnego jest jedno z 5 salami projekcyjnymi nie liczyć mniejszych. Można pójść do teatru, na mecz, bądz niebawem na występ chóru Alexandrowa. A u nas niestety. Dobrze, że sa ludzie którzy chcą cos robić w naszej Łomży. A pózniej zdziwienie,że tyle kasy na alkohol wydają Łomżyniacy, bo co mają robić... Topią smutki. Chociaz ja sam miło wspominam nocne wypady "na miasto" tylko niestety często spotykałem się z zaczepkami:(. Oby czarne scenariusze się nie spełniły. Należy wiązac nadzieje, z rozwojem szkolnictwa wyższego w Łomży. No cóż radni, oby tak dalej... Cas zaczać się rozwijać. A nie mówic, że Łomza jest za mała na takie inwestycje, są mniejsze miasta które mają większe zaplecze rozrywkowe i kulturalne.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto jak żydzi panoszą sie w naszym kraju

MrS.... wiesz dobrze, że nie ukrócisz wrzucania dowlnych głupkowatych wątków na forum.... lepiej więc jak będą głupkowato radosne, niż głupkowato debilne, czy debilnie rasistowskie, czy wulgarne....

...gdybym miał zabraniać wszystkiego co wg mnie nie powinno tu zaistnieć, trzeba by zostałoby może z 20% (jeśli wykazałbym się daleko idącą tolerancją) - twoich postów nie pozostałoby wiele (większość to tylko krytykonctwo i nic nie wnoszące wulgaryzmy :) ) - tak wg mnie...

....forum jest wolne, zasady mówiące co można wrzucać a co nie są jasno określone, po co krytykowąć i na próżno strzępić język....? :)

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto jak żydzi panoszą sie w naszym kraju

tak, tak.. heheh.. pan sroczynski wybudowal juz stadion przed poprzednimi wyborami, teraz buduje lotnisko.. ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto jak żydzi panoszą sie w naszym kraju

Zbych
- nie posiadam wystarczającej wiedzy o Templariuszach, Katarach i Rróżokrzyżowcach by wypowiadać się w tej materii, a informacje dostepne w internecie są raczej powierzchowne. Swoją drogą lubie te rozmowy z Tobą, bo zmuszają mnie do szukania informacji na tematy, którymi do tej pory się nie interesowałem.
- w Twoich wypowiedziach zauważyłem pewną prawidłowość - z uporem maniaka chrześcijaństwo i katolicyzm utorzsamiasz w zasadzie tylko z hierarchią kościelną, tymczasem Kościół przez wielkie "K" to nie tylko kler.
Poza tym i w ocenie kleru jesteś jednostronny sprowadzając wszystkich kapłanów do jednego mianownika, w myśl zasady "równaj w dół". Tymczasem sam miałem możliwość poznać wielu kapłanów, a o jeszcze większej liczbie słyszałem, którzy żadną miarą nie mieszczą się w ramach, w jakich cały czas chcesz ich zmieścić. Wystarzy spojrzeć na życiorysy Św. Wojciecha lub św. Wincentego a'Paulo (obaj byli biskupami), że nie wspomne o św Franciszku, a nie dostrzeżesz u nich pędu do bogactwa i władzy.

Dla mnie to oni są autorytetami i wzorami postępowania. Całym swoim życiem pokazywali jak można realizować i wdrażać naukę Chrystusa. Mnie jako chrześcijanina i katolika smuci fakt, jak wielu wśród współwyznawców swoim życiem daje antyświadectwo (w tym wielu kapłanów). Wiem tez, że my chrześcijanie jesteśmy współodpowiedzialni za siebie.
Słyszymy bowiem, że niektórzy wśród was postępują wbrew porządkowi: wcale nie pracują, lecz zajmują się rzeczami niepotrzebnymi. Tym przeto nakazujemy i napominamy ich w Panu Jezusie Chrystusie, aby pracując ze spokojem, własny chleb jedli. Wy zaś, bracia, nie zniechęcajcie się w czynieniu dobrze! Jeżeli ktoś nie posłucha słów naszego listu, tego sobie zaznaczcie i nie obcujcie z nim, aby się zawstydził. A nie uważajcie go za nieprzyjaciela, lecz jak brata go napominajcie!(2 Tes 3,11-15)
oraz Słowo Chrystusa niech w was przebywa z [całym swym] bogactwem: z wszelką mądrością nauczajcie i napominajcie samych siebie przez psalmy, hymny, pieśni pełne ducha, pod wpływem łaski śpiewając Bogu w waszych sercach. (Kol 3,16)

Podsumowując, na kapłanach z urzędu spoczywa obowiązek dbania o postawę wiernych, lecz aby ich nauczanie miało autorytet sami muszą swiecić przykładem. (w tym punkcie chyba się zgadzamy :D) Bywa jednak, że teoria jedno, a życie drugie. Okazuje sie bowiem, że to kaplani wymagają upomnienia i tutaj jest rola do spełnienia przez np. parafian, aby w odpowiedni sposób dali do zrozumienia takiemu człowiekowi, że jego postępowanie jest niewłaściwe. (To czy wierni skorzystają z przysługującego im prawa oraz czy dany kapłan zastosuje się do upomnienia to juz inny problem)

I zważ na jedno, gdy kiedyś przyjdzie nam stanąć przed Stwórcą, a ja wierzę, że kiedyś to nastąpi, Bóg nie będzie mnie rozliczał z tego jak żyli i co robili poszczególni biskupi, tylko z tego jak ja dawałem świadectwo o Nim.


Wydaje mi się, że powinniśmy zakonczyć juz ten wątek. Podejrzewam, że niedługo, przy innej okazji i tak wrócimy w mniejszym lub większym stopniu do omawianych tu zagadnień, podobnie jak juz to miało miejsce wcześniej. ;)) Chociaż nie zakłądałem wątku, pragnę podziękować wszystkim uczestnikom za rozmowę.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto jak żydzi panoszą sie w naszym kraju

megan

ehhhhhh jak widzisz w samotności :(
Nagi , głodny i smutny :(

A na urlop sie przypadkiem nie wybierasz? :):):)

http://www.dailymotion.com/video/xg0fyn_niezyy-numer-98-ogorek_fun

/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto jak żydzi panoszą sie w naszym kraju

Pipi jesli nie znalazłaś użyj któregoś z tych które posiadasz, umyj nawet ten do różu, ściśnij włosie i spróbuj tym zblendowac cienie... a porządny zamów sobie na Allegro, na następną sobotę juz będziesz miała :)

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto jak żydzi panoszą sie w naszym kraju

Rudy pies jest w schronisku. Jest to młodziutki, zabawowy psiak, bardzo ładny I mam nadzieję, że znajdzie dobry dom, gdzie nigdy nie będzie czuł głodu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org