wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
jeszcze nie zaprzysiezony

O której będzie śpiewał Bednarek?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeszcze nie zaprzysiezony

na łące to jeszcze jakąs krowę zabijesz, a nie lepiej wykupic kilka godzin i pod nadzorem instruktora pobrac lekcję jazdy????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeszcze nie zaprzysiezony

hahah
masakra


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeszcze nie zaprzysiezony

ja tankowałem do kosiarki na orlenie na pilsudskiego i ...... kosiarka sie zepsula, szkoda kosiarki a co mowic o samochodzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeszcze nie zaprzysiezony

A co to za fundacja bo filmik mi się podobał!

Kiedy to ognicho i gdzie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeszcze nie zaprzysiezony

Gorzej jak się nie ma 18stu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeszcze nie zaprzysiezony

Znalazłam ciekawy wywiad z P. Piechą
http://www.mp.pl/szczepienia/wywiady/show.html?id=72013
Chciałabym coś sprostować, żeby każdy zainteresowany mnie źle nie zrozumiał. Szczepiłabym chętnie, żeby szczepionki nie zawierały rtęci i żeby były w oddzielnych iniekcjach i w odstępach, co najmniej miesięcznych. Kiedyś szczepienie na odrę było oddzielnie podawane, jeszcze około 15 lat temu, teraz razem z innymi. Bez rtęci podobno można kupić, ale trzeba dopłacić około 25 zł. Różyczka oczywiście jak najbardziej skutki dla dziecka zarażonego w łonie matki są fatalne. Szczepcie, ale pojedynczą szczepionką i dopiero w wieku dojrzewania, trzy iniekcje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeszcze nie zaprzysiezony

Ktoś myślący założył rzeczowy post w którym ma rację i... co?
Jak może być dobrze zrobione i posprzątane, jak i po co odpowiednie służby mają pilnować porządku, skoro 99% wypowiadającym się tu taki stan rzeczy odpowiada...
Na szczęście, większość nie jest miarą normalności.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeszcze nie zaprzysiezony

Po pierwsze to budowa nie jest jeszcze zakonczona wiec tego napewno teraz nie sprzatna. :)
Po drugie na zachodzie jest duzo duzo lepiej. Ten kto byl to wie o czym mowie. Tam po prostu mysla ludzie.


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeszcze nie zaprzysiezony

"ak się wyprzedza z prawej to nic bo na jednym pasie mogą byc dwa pojazdy obok siebie na raz."
kto ci tak powiedzial??
Wyprzedzanie z niewłaściwej strony lub bez zachowania bezpiecznego odstępu - art. 24 ust. 2 - 5 = 200zl.
przynies mamie i tacie taki mandacik i jestem ciekaw ile 15-sto zlotowek na paliwo dostaniesz nastepnym razem. i nie wychylaj sie nastepnym razem, tym bardziej, ze nie masz racji.

moze ja malo mam tutaj do gadki, chociaz prawko na motor mam, ale skutery sa dobre do jazdy, ale tylko z fabryki do huty na zyletki.
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeszcze nie zaprzysiezony

Nie przejmuj się :)
One są tylko po 6.99 zł. :):)


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeszcze nie zaprzysiezony

jest tylko jedna osoba z Łomży (choc nie rodowita) z której winniśmy byc dymni, tą postacia jest poseł Lech Antoni Kołakowski.

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeszcze nie zaprzysiezony

Za darmo czy za kase ? i czy sprawny bo za pewne chodzi o kineskopowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org