wtorek, 14 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Trzakowski na wiecu: „ marzy mi się Polska gdzie nie są zamykane szkoły, czyli MARZY O POLSCE GDZIE NIE RZĄDZI PLATFORMA!

Witam!
Czy ktoś może polecić jakąś firmę zajmującą się profesjonalnymi pokazami fajerwerków, w tym także na wesele.
Z góry dziękuje za wszelkie informacje!
Pozdrawiam serdecznie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzakowski na wiecu: „ marzy mi się Polska gdzie nie są zamykane szkoły, czyli MARZY O POLSCE GDZIE NIE RZĄDZI PLATFORMA!

PIERWSZE KROKI POKAZA WAM W KAZDEJ SZKOLE!!!!!!!!!!! POTEM TYLKO WLASNA PRAKTYKA NIC WIECEJ! tO NAPRAWDE NIE JEST TRUDNE.POWODZENIA!

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzakowski na wiecu: „ marzy mi się Polska gdzie nie są zamykane szkoły, czyli MARZY O POLSCE GDZIE NIE RZĄDZI PLATFORMA!

to nie lomzynscy pracodawcy andreo...to polskie realia...taka place ustalil rzad i zgdzam sie ze jest to chore ale.,..

jesli sa takie warunki, takie place minimalne...na umowie to dlaczego lomzynscy pracowdawcy mieliby tego nie wykoprzystac...maja takie prawo...kazdy orze jak moze...wiecej dla nich w kieszeni zostaje..


tzreba by bylo tutaj nie gadac o tym co jest na koncu lancucha...tylko spojrzec wyzej...a nie winic lomzynskich czy osytroleckich...czy tez innych pracodawcow...na co im prawo pozwala tak postepuja..a spojrzec na to jak rzad moze pozwalac na taka mala najnizsza krajowo...i na nich "wieszac psy"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzakowski na wiecu: „ marzy mi się Polska gdzie nie są zamykane szkoły, czyli MARZY O POLSCE GDZIE NIE RZĄDZI PLATFORMA!

Ja polecam salon Estetica na Hipokratesa 4

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzakowski na wiecu: „ marzy mi się Polska gdzie nie są zamykane szkoły, czyli MARZY O POLSCE GDZIE NIE RZĄDZI PLATFORMA!

LASKI TO SOBIE W TOWARZYSKICH OGLOSZENIACH POSZUKAJ
A SKORO PRZYSZLA DOTACJA TO NA DROGE MIEDZY OSTROWIA A WYSZKOWEM SIE PRZEJEDZ BEDZIESZ MIAL TANIEJ I DO WYBORU DO KOLRU
HEHEHE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzakowski na wiecu: „ marzy mi się Polska gdzie nie są zamykane szkoły, czyli MARZY O POLSCE GDZIE NIE RZĄDZI PLATFORMA!

ale dostałaś amoku :):)

Co ty ćpiesz dziewczyno ? :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org