piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pobity syn Palestyńczyka i Polki ma pogruchotaną szczękę i ledwo mówi. Jego matka oskarża PiS: To wasza wina

a ty znów o maskaradzie....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pobity syn Palestyńczyka i Polki ma pogruchotaną szczękę i ledwo mówi. Jego matka oskarża PiS: To wasza wina

Bunio
Ja piszę jaki jest rynek, ty piszesz jak ci jest wygodnie. Jak byś zarabiał 5 i szukał niani też byś szukał jak najtaniej. U ciebie punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pobity syn Palestyńczyka i Polki ma pogruchotaną szczękę i ledwo mówi. Jego matka oskarża PiS: To wasza wina

A mogę wiedzieć gdzie się udać by zobaczyć tę sunię????
Mam juz psa huskiego niemalże rocznego i myślałam o towarzyszce dla niego. Nudzi się sam więc taka okazja spada mi z nieba :)Czekam na inf.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pobity syn Palestyńczyka i Polki ma pogruchotaną szczękę i ledwo mówi. Jego matka oskarża PiS: To wasza wina

ZSZ Marianowo. Kiedyś robili to za 3 dychy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pobity syn Palestyńczyka i Polki ma pogruchotaną szczękę i ledwo mówi. Jego matka oskarża PiS: To wasza wina

Ceny nie specjalnie wygórowane chyba nawet taniej niż na Mazurach pogoda w kratkę , ale idzie wytrzymać ludzi sporo .Jestem zadowolona .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pobity syn Palestyńczyka i Polki ma pogruchotaną szczękę i ledwo mówi. Jego matka oskarża PiS: To wasza wina

Sunia przebywa w Schronisku dla bezdomnych psów w Łomży.Obecnie jest w boksie na tyłach schroniska.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pobity syn Palestyńczyka i Polki ma pogruchotaną szczękę i ledwo mówi. Jego matka oskarża PiS: To wasza wina

Hahahahahaha...:))

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pobity syn Palestyńczyka i Polki ma pogruchotaną szczękę i ledwo mówi. Jego matka oskarża PiS: To wasza wina

odpiszą pewnie jeszcze w kablach.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pobity syn Palestyńczyka i Polki ma pogruchotaną szczękę i ledwo mówi. Jego matka oskarża PiS: To wasza wina

Fakt,ten typek z Niewodowa garancje daje do bramy....lipa,ale i tak ma największe pojecie ze wszystkich zakładów z Łomży i okolic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pobity syn Palestyńczyka i Polki ma pogruchotaną szczękę i ledwo mówi. Jego matka oskarża PiS: To wasza wina

po skojarzeniowej^^ (chyba to ta, miedzy rokiem a półtorej), a później luz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pobity syn Palestyńczyka i Polki ma pogruchotaną szczękę i ledwo mówi. Jego matka oskarża PiS: To wasza wina

tak rudego puszystego trochę grubszego, wyglądał na oswojonego;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org