niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kto głosuje na Dudę i PIS to głosuje na powrót ustroju komunistycznego w Polsce !

"Wiem ze sala jest bardzo ladna niezle sie tam cenia dlatego chcialabym wiedziec czy warto zaplacic 150zl od osoby"


niezle cenia- 150zł???? .... sorry kobieto ale to jest normalna cena.... nie mów że dużo, bo w Łomży przedział za weselny talerzyk to 135zł- 175zł

czy warto to sama zdecyduj:P spytaj o wolne terminy to się dowiesz czy warto:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto głosuje na Dudę i PIS to głosuje na powrót ustroju komunistycznego w Polsce !

Panie Rahubka nie rób Pan z siebie większego dziada niż Pan jesteś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto głosuje na Dudę i PIS to głosuje na powrót ustroju komunistycznego w Polsce !

bardzo proszę o kontakt, czy ktoś widział rudego, puchatego kota - wygląda jak pers.Jest bardzo charakterystyczny.
Dla znalazcy nagroda piniężna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto głosuje na Dudę i PIS to głosuje na powrót ustroju komunistycznego w Polsce !

"niezle cenia- 150zł???? .... sorry kobieto ale to jest normalna cena.... nie mów że dużo, bo w Łomży przedział za weselny talerzyk to 135zł- 175zł"

175zl hehe smieszne bylam w wiekszosci sal w lomzy i okolicy i nikt mi nie krzyknal wiecej nic 150 zl od pary wiec chyba Cie troche ponosi freestyle224;)
a poza tym odnos sie do tematu pytam o jedzenie w concordii a nie cene innych sal;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org