piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tłumy Łomżan na spotkaniu z Panem Prezydentem Andrzejem Dudą. Łomża kocha Prezydenta Dudę.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tłumy Łomżan na spotkaniu z Panem Prezydentem Andrzejem Dudą. Łomża kocha Prezydenta Dudę.

na pewno "Wesołe Słoneczko" ale tam chyba żłobka nie ma....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tłumy Łomżan na spotkaniu z Panem Prezydentem Andrzejem Dudą. Łomża kocha Prezydenta Dudę.

To kto kazał tam chodzić droga to nie trawa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tłumy Łomżan na spotkaniu z Panem Prezydentem Andrzejem Dudą. Łomża kocha Prezydenta Dudę.

A co, ten co potrącił zająca, to specjalnie? Skąd wiesz z jaką prędkością jechał? Jakby jechał 40 na godzinę, to by nie potrącił? stało się i już. Tak bywa w przyrodzie. Wez zwierzaka do weterynarza, może uda się uratować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tłumy Łomżan na spotkaniu z Panem Prezydentem Andrzejem Dudą. Łomża kocha Prezydenta Dudę.

jakby jechał 40km/h to od razu by zahamował, przykładowo z 80km/h już nie staniesz tak od razu w miejscu

a zwierzaka należało się zawieśc od ręki do weterynarza a nie pisac tutaj swoje smuty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tłumy Łomżan na spotkaniu z Panem Prezydentem Andrzejem Dudą. Łomża kocha Prezydenta Dudę.

Znacie może jakiś sklep w którym kupie jakieś fajne trampki ?

Byłam w CCC , Ray i po całej długiej łaziłam i nic nie znalazłam -,- może znacie jakiś taki sklep . ?

Ps : Nie chcę Conversóv



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tłumy Łomżan na spotkaniu z Panem Prezydentem Andrzejem Dudą. Łomża kocha Prezydenta Dudę.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tłumy Łomżan na spotkaniu z Panem Prezydentem Andrzejem Dudą. Łomża kocha Prezydenta Dudę.

A ustawę o ochronie danych osobowych znasz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tłumy Łomżan na spotkaniu z Panem Prezydentem Andrzejem Dudą. Łomża kocha Prezydenta Dudę.

raczej bym się spodziewał, że etat już był zaklepany dla kogoś "swojego", albo nie zaprosili tych, którzy nie mieli odpowiedniej legitymacji partyjnej (po, psl).

W Łomży to standard i norma - wiem to z autopsji.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tłumy Łomżan na spotkaniu z Panem Prezydentem Andrzejem Dudą. Łomża kocha Prezydenta Dudę.

Właśnie oglądałem kandydatki na miss kontaktów 2012 i powiem wam ze Patrycja Sekścińska najlepsza foczka z nich wszystkich... Szkoda ze na fb nie można jej znaleźć... Ale jeszcze poszukam w necie gdzieś głębiej ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org