piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zero dwadzieścia dwa zgłoś się

Tu masz mocniejszą, w której jest 50% DEET.
http://zwalczaj.pl/mugga-rollon-strong-50ml-deet-mug2-p-480.html?cPath=84_31
W dodatku dobra cena, taniej niż na allegro.
W tropikach się sprawdza.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zero dwadzieścia dwa zgłoś się

Strach w tej Łomży gdziekolwiek się zatrudnić, bo można znaleźć się na publicznym forum i zebrać kilka uwag - i to nie tylko pochlebych.... Szkoda gadać. Spokojnie pracować nie można, zaczynam się bać.. A łomżyniak94 niech kupi sobie setę, łyknie za winklem, wróci i sam zapyta o imę - żigolak jak z koziej d.. trąba. Dajcie ludziom żyć!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zero dwadzieścia dwa zgłoś się

Firma Kant i oszust!!!Również nie polecam,moim znajomym też spie...robotę!!!

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zero dwadzieścia dwa zgłoś się

Hej, podnoszę temat :)
Poradźcie mi gdzie jest skup makulatury. Mam kilkanaście, jesli nie więcej kilo, i wala mi się to po mieszkaniu, chcę się tej makulatury pozbyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zero dwadzieścia dwa zgłoś się

na Ks. Janusza widziałam 49m2 za 129 tysi i też parter, a drugie za 133 tyś na 4 piętrze, było ogłoszenie w tamtym tyg na 4lomza. może przekaż znajomemu, bo i lokalizacja lepsza i blok nowszy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zero dwadzieścia dwa zgłoś się

voodoo
jak zjem se batonika i mam przez pół miasta maszerować z papierem w ręku,to wolę go pierd... na chodnik.przy niektórych chodnikach stoją kosze so 30m,a na niektórych co 200,300.
a z drugiej strony,jak nie będzie czego sprzątać na ulicach i chodnikach,to firmy sprzątające przestaną być potrzebne i upadną,co za tym idzie?wzrośnie bezrobocie.
dać warunki,a potem stawiać wymagania

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zero dwadzieścia dwa zgłoś się

chyba nie wierzę w to co pisze wolny niewolnik!

idąc tym tokiem myślenia może będziemy chodzić z nożami i źgać wszystkich, żeby lekarze mieli co robić, albo będziemy niszczyć samochody, żeby serwisy samochodowe mieli robotę, albo będziemy zrywać kwiaty rosnące w klombach, bo do najbliższej kwiaciarni jest 200,300 metrów?

Zazwyczaj staram się nie reagować na takie wpisy bo to nic nie daje, ale dzisiaj nie wytrzymałem.

Masz jeszcze jakieś super pomysły?



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org