sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
List Giertycha do KONFEDERACJI - ostrzega przed destrukcyjną współpracą z PiS. Rozbiją was i zniszczą .

Market budowlany naprzeciw jednostki wojskowej, przedwczoraj były pełne półki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: List Giertycha do KONFEDERACJI - ostrzega przed destrukcyjną współpracą z PiS. Rozbiją was i zniszczą .

ona23, co ty rodzina Kononowicza? dla jednych jest dla drugich nie..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: List Giertycha do KONFEDERACJI - ostrzega przed destrukcyjną współpracą z PiS. Rozbiją was i zniszczą .

Polecam zespół Dominance!!!!!!!!!!!!!!!Grał na moim weselu.Muzyka bardzo zróżnicowana więc każdy coś dla siebie mógł znależć.Goście bawili się do białego rana!Dorota

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: List Giertycha do KONFEDERACJI - ostrzega przed destrukcyjną współpracą z PiS. Rozbiją was i zniszczą .

odezwij sie do mnie na maila 12ew2@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: List Giertycha do KONFEDERACJI - ostrzega przed destrukcyjną współpracą z PiS. Rozbiją was i zniszczą .

u mnie grali i było bardzo fajnie, dobra muzyka, świetnie prowadzą zabawy, goście bawili się do rana i nie schodzili z parkietu. Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: List Giertycha do KONFEDERACJI - ostrzega przed destrukcyjną współpracą z PiS. Rozbiją was i zniszczą .

Chyba z Boguszyc, chodzi o dzisiejsze "spotkanie" podczas, gdy robiłem zakupy, jeśli Ona to przeczyta na pewno będzie wiedziała o co chodzi, a jeśli ktoś jest z w/w miejscowości i może mi pomóc będę wdzięczny.. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: List Giertycha do KONFEDERACJI - ostrzega przed destrukcyjną współpracą z PiS. Rozbiją was i zniszczą .

Kama30, daruj sobie dyskusję z tą panną butikową, bo to nie ma sensu. Od kilku miesięcy wypisuje te same bzdety...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org