wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
argumenty, które nigdy nie powinny paść

Wlasnie ze prawda,sama mam dwie kolezanki i tak robia,mowia po co pracowac za 900 zl jak wystarczy 5-6 spotkan i maja taka sama kase wstyd mi za takie dziewczyny,a pozatym moj szef szukal tez dziewczyny do pracy to na 70 Cv nawet jedna sie nienadawala do pracy choc kazda ma studia,niepisz tu glupot bo to czyste lenistwo a bracy jest w brud w tym miescie tylko trzeba cos soba reprezentowac i byc kims a nie udawac ze cos potrafie a w gruncie rzeczy nic po prostu zero,zero pojecia o wszystkim,o komputerze po prostu brak mi slow na legatow.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: argumenty, które nigdy nie powinny paść

jak ktoś lubi festyny jedzie na festyn jak ktoś lubi milano w jeziorku
to jedzie tam tam też gra zespół a potem DJ
W Pniewie niebędzie dyskietek dlatego biorą DJa ale też będzie dużo discopolo
bo to nie festyn w Warszawie tam pewnie by grał dj tiesto i zespół np.T.LOVE
ludzie niepotrafią się bawić tylko krytykują

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: argumenty, które nigdy nie powinny paść

LechPol elektroniczny na krzyżówkach wojska polskiego i sikorskiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: argumenty, które nigdy nie powinny paść

salon belle damme p. Marta - specjalistka na poziomie, na dodatek podpowie jak malować się na codzień, czyli dwa w jednym makijarz i nauka :)

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: argumenty, które nigdy nie powinny paść

To jest własnie typ cery. Malenka12 jak polecasz to polecaj, ale nie pisz glupot, bo ludzie bedą je kojarzyć z p. Agnieszką. Nie neguję umiejętnosci tej osoby- po prostu odnoszę sie do Twoich wypowiedzi. Chyba malując kogos na wesele kosmetyczka nie zastanawia się czy będzie ona siedzieć za stołem czy tańczyć. Ma zrobić taki makijaż, który wytrwa imprezę. Myslę, że zależy to przede wszystkim od użytych kosmetyków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: argumenty, które nigdy nie powinny paść

WWW.PATALAN.PL to jest ktoś kogo szukasz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org