piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ilu ministrów peło-psl siedzi w więzieniu?

Może i Ładnie śpiewają ale odkąd zmienił sie jeden pan z ich zespołu naprawde sie popsuli ja tez ich dopingowałam słucham ale jak poszłam niedawno na wesel to się bardzo ale to bardzo zszokowałam

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ilu ministrów peło-psl siedzi w więzieniu?

Radziłabym iść do poradni w szpitalu,bo po wyrwaniu zęba u pana Głuszkowskiego dostałam krwotoku!MASAKRA!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ilu ministrów peło-psl siedzi w więzieniu?

Potrzebuję opinni osób które pracowały lub pracują w piekarni-cukierni w miejscowości Gać. Czy tam nie ma problemu z wypłacaniem gotowki? Jaka jest tam atmoswera pracy? Proszę te osoby co mają własne doświadczenie w tamtej cukieqni! Z góry Dziękuję?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ilu ministrów peło-psl siedzi w więzieniu?

o fajnie, a prosze podajcie jeszcze ceny :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ilu ministrów peło-psl siedzi w więzieniu?

Bilety VIP już w sprzedaży.

Zarząd Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 informuje, że na mecz o Puchar Polski ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki, który odbędzie się na Stadionie w Łomży 18 lipca 2012r. o godzinie 19.30, dostępne są w sprzedaży od dnia dzisiejszego bilety na trybunę VIP. Cena takiego biletu, to 30zł a nabyć go można w sklepiku Klubowym na Starym Rynku, podając przy zakupie Imię, Nazwisko oraz numer pesel. Liczba biletów VIP jest ograniczona ze względu na pojemność trybuny VIP. Zarząd Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 przewidział w sprzedaży 80 (osiemdziesiąt) takich wejściówek.

Zapraszamy do sklepiku Klubowego na Starym Rynku w celu zakupu biletów w przedsprzedaży.

http://www.lks.lomza.pl/index.php/aktualnoci-lks-1926-lomza/249-bilety-vip-ju-w-sprzeday.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org