czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Duda Łaskawy

Witam:)
Chciałabym się dowiedzieć troszkę na temat kierunku : praca socjalna, czy warto to studiować i czy po tym można znaleźć pracę? Byłabym wdzięczna za konkretne odpowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duda Łaskawy

z doświadczeniem - mam coś do zaprogramowania.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duda Łaskawy

dziwi mnie, że na tym forum dzieje się taka masakra w komunikacji - z czego to się bierze?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duda Łaskawy

Jak ktoś nie startuje to zawsze można przyjechać, oczywiście na rowerze, i pokibicować :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duda Łaskawy

polecam Piórko na Hipokratesa....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duda Łaskawy

projektowanie wnętrz wcale nie jest takie proste i lepiej zlecić to profesjonalistom.

a jeśli chodzi o panią Podedworną to wszystko robi na jeden kopyt i chyba wszystkim klientom sprzedaje ten sam projekt...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duda Łaskawy

Zgadzam sie z przedmówczynią,byłam na wielu kilku imprezach z tym zespołem,ostatnio na sylwestrze i naprawdę sa zajebiści,wystarczy wejsc na ich www i posłuchac jak spiewaja.W dodatku to jedyny z zespołów okolicznych który wydał kilka płyt.Na sylwestrze grali wszystko i nie trzeba było płacic za dedykacje.gorąco polecam (dzieki za mega sylwka) a wasze pioseki spiewa nawet nasz synek .Tak trzymać p.s. i nie przejmujcie sie krytyką ,to konkurencja która Wam zazdrości . Kamila i Darek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duda Łaskawy

Jak sypniecie kasą to zawiozę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duda Łaskawy

nie gryczanej tam nie zamawiałem, aha w labiryncie flaki sa dobre powielokroc kosztowałem





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duda Łaskawy

http://www.townian.com/qitz/register.php?ref=Malisz997

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org