poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PO zabrała pieniądze z OFE? Rząd Morawieckiego wymyślił, jak \"uszczknąć\" z nich 20 mld zł

ale ona jest po Agrobiznesie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO zabrała pieniądze z OFE? Rząd Morawieckiego wymyślił, jak \\\"uszczknąć\\\" z nich 20 mld zł

Mistake, w charakterze pracownika socjalnego możesz pracować w placówkach systemu opieki społecznej oraz instytucjach i organizacjach wspierajacych pomoc społeczną:ośrodkach pomocy społecznej, osrodkach pomocy rodzinie,placówkch opiekuńczo - wychowawczych, domach opieki społecznej, zakładach opiekunczo - leczniczych, ośrodkach interwencji kryzysowej, środowiskowych domach samopomocy, hospicjach itp.

Po samej pracy socjalnej możesz mieć trudności ze znalezieniem zatrudnienia na łomżyńskim rynku pracy, dlatego warto równolegle studiować coś jeszcze np. logopedie, terapie zajęciową, masaż,ratownictwo medyczne,opieke medyczną, farmacje.

Polecam wolontariat.

Pozdrawiam
:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO zabrała pieniądze z OFE? Rząd Morawieckiego wymyślił, jak \\\"uszczknąć\\\" z nich 20 mld zł

nie polecam niestety pana Gluszkowskiego...2 razy zatruwal mi zab ktory mnie boli po zatruciu...usunac mi go nie chcial...kase skasowal a potem nawet tlf nie odebral jak dzwonilam z potwornym bolem po zatruciu..nigdy wiecej...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org