czwartek, 09 lipca 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
chcesz pracować znowu w niedziele i to do śmierci na śmieciowych umowach to głosuj na resortowe dziecko rafauka

chcesz pracować znowu w niedziele i to do śmierci na śmieciowych umowach to głosuj na resortowe dziecko rafauka

zabiorą 500+, 300+, 13 emeryturę, bez ulg w PiT, nawet zabiorą zerowy PiT dla młodych.

Tak będzie wyglądała Polska POd zaborami rafauka i jego niemieckich mocodawców

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: chcesz pracować znowu w niedziele i to do śmierci na śmieciowych umowach to głosuj na resortowe dziecko rafauka

PiSda...

urbi et orbi !

Re: chcesz pracować znowu w niedziele i to do śmierci na śmieciowych umowach to głosuj na resortowe dziecko rafauka

hah no to znaczy się jak Trzaskowski wygra to pisowski rząd to wszystko ludziom pazabiera?

nie pojmuje wszak Duda mówi co innego. Po ewentulnej wygranej trzaskowskiego pisowski rzad nadal bedzie rządził i to w jego gesti bedzie dalej dawac te 500+ czy nie. Trzaskowski nei bedzie miał tu nic do powiedzenia nawet jako prezydent.

więc popatrzcie jak pisowska propaganda pierdo li głodne kawałoki tak aby szczuć polaka na polaka.

facmen

wyPAD2020

tobie towarzyszu zaku to nie grozi. Ty się pracy brzydzisz. Wystarczy ci rów I sekretarza KC PZPR-pis i PiSda+

Oczywiście towarzysze czopy PiSdowskie mają zawsze rację.

Janie Miernoto
...PO co w ogóle pracować..?, Trzasek dekretem wprowadzi ogólny zakaz trudzenia się jakimkolwiek zajęciem i zarabiania na życie..., PO co..?!, przecież PiSdał..., w ten sPOsób szybciutko dogonimy znienawidzonych Niemców w dobrobycie i zarobkach...

Polska cała dla Rafała

Oświadczenie!

Ja wraz z całą moją rodziną…………………………………………………………………………………………….
Zamieszkały/zamieszkała…………………………………………………………………………………………………..
Nr PESEL:
Oświadczam, że w związku z tym, że nie podoba mi się polityka obecnego Rządu i Prezydenta, rezygnuję z podwyżek płacy minimalnej, wypracowanej przez rząd po roku 2015; ponadto dożywotnio zrzekam się możliwości pobierania świadczeń przyznawanych w ramach programu Rodzina 500+ oraz innych świadczeń socjalnych wprowadzonych po roku 2015. Począwszy od roku 2019, rezygnuję z obniżki akcyzy na prąd, względnie zobowiązuję się do uiszczenia opłaty za energię elektryczną w kwocie powiększonej o 30% względem oferowanej przez mojego dostawcę. Dodatkowo zobowiązuję się do pozostania w aktywności zawodowej przynajmniej do 70 roku życia i niekorzystania później z dodatków dla emerytów np. „13” dla emerytów.
Zobowiązuję się także do niewyciągania konsekwencji w stosunku do tych, którzy do roku 2015 okradali Państwo Polskie przez udział w mafiach watowskich i innych przekrętach finansowych.
Zobowiązuję się także do niewyciągania konsekwencji w stosunku do tych, którzy do roku 2015 okradali Państwo Polskie przez udział w mafiach watowskich i innych przekrętach finansowych.

ja

Jestem księdzem i chcę pracować w niedzielę. Nie zabierajcie nam niedziel handlowych. NIe zabierajcie nam 500+ na nasze dzieci.

Ks. Wikary

--
PODŁA ZMIANO i dzieci prezesa -- gdzie wrak???
Gdzie są osadzeni za zamach smoleński, GDZIE siedzą skazańcy mafii VATowskiej. Wg PiSdlandi -PO ukradła Polakom 250 mld zł. z VAT więc po 5 latach PiS ukradło na razie 87 mld

Benek...

Napisz nam tu dlaczego mamy zrezygnować z 500+ ,
czy to rząd PiSu daje ze swojej kasy,
czy my jako pracodawcy lub i pracownicy nie płacimy podatków
do budżetu państwa, z których wypłacane jest 500+
często dla niepracujących zwolenników PiSu tzw. patologii socjalnej ?
Dlaczego mamy zrezygnować z podwyżek płacy minimalnej,
skoro za nierządu PiS ceny towarów i usług wzrosły i o 80% ?
Dlaczego mamy zrezygnować np. z obniżki akcyzy na prąd -
a może mamy możliwość i możemy zrezygnować z podwyżek cen prądu , jakie zostały wprowadzone za nierządu PiS ?
A kto ci każe pracować do 70 ? Przecież możesz żyć za głodową emeryturę i korzystać z zapomogi MOPSu i zasiłków z opieki społecznej. Notabene też to się z nieba nie bierze, a PiS nie da ci tego z własnej kasy, tylko z naszych wypracowanych podatków.
Dlaczego mamy zrezygnować z 13tki, jak sobie sami na to zapracowaliśmy latami pracy ? To też PiS daje ze swoich pieniędzy ?

Dlaczego mamy sankcjonować bezprawie czy wszelkie występki karne zarówno przed , jak i po 2015r. ?

ps:
deklu, a co ty chcesz powiedzieć nam , tym swoim motto-podpisem ,
Chrzanowski coś ci odebrał , postąpił niezgodnie z polskim prawem ,
czyś ty chłopie ocipiał :))))

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0