czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Skąd resortowe dziecko - dubler czaskoski weźmie dodatkowo ok. 70% nowych wyborców tj. ponad 11 mln. głosów ?

Witam,
Dziś dowiedziałem się, że zostałem przyjęty do II LO.
I tu pytanie do uczniów i absolwentów tego liceum:
Jakich nauczycieli mam się obawiać, a jacy sa spoko?

Z góry dziękuję :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd resortowe dziecko - dubler czaskoski weźmie dodatkowo ok. 70% nowych wyborców tj. ponad 11 mln. głosów ?

Jeszcze nie zaczął uczęszczać na zajęcia, a już kombinuje jak "prawdziwy Polak"....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd resortowe dziecko - dubler czaskoski weźmie dodatkowo ok. 70% nowych wyborców tj. ponad 11 mln. głosów ?

baska, pedagogikę i psychologię piszesz? no jak z takim marnym wykształceniem, to nie dziwne że mąż leje bo pracy znaleźć nie można...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd resortowe dziecko - dubler czaskoski weźmie dodatkowo ok. 70% nowych wyborców tj. ponad 11 mln. głosów ?

A ja kotoju żwirek kupamu Goskow za Prymo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd resortowe dziecko - dubler czaskoski weźmie dodatkowo ok. 70% nowych wyborców tj. ponad 11 mln. głosów ?

teraz _maly_ dożyjesz już u boku Mariolki - dzieci są i wnuki też to o czym tu teraz mowa..:D No..chyba ze jeszcze chcesz na stare lata "trochę pożyć"...to daj znać jakby co - dobrze i te parę lat przed śmiercią odsapnąć..:D:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd resortowe dziecko - dubler czaskoski weźmie dodatkowo ok. 70% nowych wyborców tj. ponad 11 mln. głosów ?

i rośnie ci jak na drożdżach? :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd resortowe dziecko - dubler czaskoski weźmie dodatkowo ok. 70% nowych wyborców tj. ponad 11 mln. głosów ?

się wie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd resortowe dziecko - dubler czaskoski weźmie dodatkowo ok. 70% nowych wyborców tj. ponad 11 mln. głosów ?

Witam.Jestem kosmetologiem i wykonuję usługę przedłużania rzęs u siebie w domu,profesjonalnie,sterylnie,dokładnie;na łóżku kosmetycznym itd..Pracuję tylko na firmie Secret Lashes.Jeśli jest Pani zainteresowana zapraszam.Koszt to 100zł, w tym henna brwi z/lub regulacją gratis.Polecam,bo efekt jest "jak z salonu",a cena o wiele niższa;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd resortowe dziecko - dubler czaskoski weźmie dodatkowo ok. 70% nowych wyborców tj. ponad 11 mln. głosów ?

Figaro w Stokrotce to zwirek betonikowy, dobry jest. Albo Teo za 8zl 5kg w Kauflandzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd resortowe dziecko - dubler czaskoski weźmie dodatkowo ok. 70% nowych wyborców tj. ponad 11 mln. głosów ?

Chciałbym podzielić się rzeczą, którą znalazłem w internecie,
podobno to autorska dystrybucja darmowego oprogramowania przeznaczona na silniki sklepu internetowego Oscommerce, oscGold i Shoper i innych, z hurtownią internetową MebleNet.pl (zakładka 'Integracja sklepu z hurtownią').
Bez dodatkowych nakładów finansowych można stać się nabywcą oprogramowania, bezinteresownie wspomagajacego domowy budżet, jak dla mnie to godny polecenia pomysl.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd resortowe dziecko - dubler czaskoski weźmie dodatkowo ok. 70% nowych wyborców tj. ponad 11 mln. głosów ?

Ja tez, bedziemy razem w klasie moze :) Daj GG to napisze ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd resortowe dziecko - dubler czaskoski weźmie dodatkowo ok. 70% nowych wyborców tj. ponad 11 mln. głosów ?

sloneczko, byłabym zainteresowana Pani ofertą, proszę o przesłanie ze dwóch trzech zdjęć efektów końcowych Pani pracy na maila hemila@poczta.fm

pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd resortowe dziecko - dubler czaskoski weźmie dodatkowo ok. 70% nowych wyborców tj. ponad 11 mln. głosów ?

Sarama napisz kogo byś chcial zobaczyć / posłuchać i dla czego? jak na razie to TY odgrzałeś posta:)

Ps. Przyjdą może nie posłuchać ale obejzeć Maryle z ciekawości:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org