piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
głosowanie na Dudę to głosowanie na Kaczyńskiego.

Może pomoże cukier zawinięty w szmatke i wsadzony do buzi ? :):)

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: głosowanie na Dudę to głosowanie na Kaczyńskiego.

Liczę się z tym, że nie jest łatwo (jak zresztą wszędzie), póki co to jedyna uczelnia, na którą się zarejestrowałam i chyba tak już zostanie. Chodzi mi głównie o to czy mam szanse na przyjęcie do tej szkoły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: głosowanie na Dudę to głosowanie na Kaczyńskiego.

MIJ chyba mnie nie zrozumiałaś.

Ja kocham i kundelki.Jak napisałam wcześniej mam dwa.Jeden znaleziony,drugi adoptowany ze schroniska.
W naszym schronisku jest około 170 psów.Niektóre miały dom.Czasami były kochane,czasami poniewierane.Inne urodziły się jako bezdomne i takie są nadal.Chodzi mi o sterylizację psów,aby nie mnożyć psiego nieszczęścia.
Np. ktoś weźmie sobie suczkę.Nie wysterylizuje,nie dopilnuje i za jakiś czas będzie miała małe.Trzeba im znaleźć dom.A jeśli się nie znajdzie to będzie kłopot.Ludzie są różni.Potrafią maluchy wyrzucić,utopić.Za pół roku następne szczeniaki i znów problem.Sterylizacja jest wyjściem z sytuacji.Sunia nie będzie rodzić,będzie zdrowsza i właściciel nie będzie miał kłopotu.Jedyną przeszkodą jest cena.Ale można odłożyć przez kilka miesięcy i mieć potem spokój na lata.

To prawda.Do schronisk trafiają i psy rasowe.Jednak bardzo rzadko.Nie chodzi mi o psy w typie rasy (bez rodowodu),ale takie z tatuażem,z czipem,których pochodzenie można sprawdzić.
Takie psy są drogie,nie kosztują kilkaset złotych jak te w typie rasy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: głosowanie na Dudę to głosowanie na Kaczyńskiego.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: głosowanie na Dudę to głosowanie na Kaczyńskiego.

Cisza nocna trwa od godź . 22 do 6 rano :)

A o 7 to ten człowiek już pracuje i uszanuj to barani łbie :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org