poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Reporter TVP Info zarobił ...

i troche klasyki
http://www.youtube.com/watch?v=Aht9hcDFyVw



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reporter TVP Info zarobił ...

wiecie nie znam tego o czym wy mowicie...nikt mi nigdy dziecka nie urzekl a cala moja 3 byla aniolkami nawet w nocy..hmmm dopoki nie zaczely mowic 'mamo daj,mamo to,mamo tamto'...wiec duzo ci nie powiem na ten temat..ale wieczorem kapiel plus jakas spokojna i dosc ciekawa bajka nawet w tv pomoze..ja to nazywam usypiacze :P

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reporter TVP Info zarobił ...

maruda pisze mądrze,ale nie wyrażiście

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reporter TVP Info zarobił ...

Nie wiem,czy nie żartujesz z tymi znachorkami.Ale jeśli poważnie pytasz ,to do Wiery z Orli zawsze są kolejki(chyba że jesteś z dzieckiem).Z córką wbrew pozorom nie musisz jechać,wystarczy zdjęcie.Nie wiem ,czy odczynianie jest szkodliwe,kobieta modli się cicho,ale słychać,że to słowa modlitwy.Na ścianie święte obrazy.Myślę,ze nie ma się czego bać.Niektórym te rytuały wydają się śmieszne,archaiczne,ale warto pamiętać,że,, są cuda na niebie i na ziemi,o których się nie śniło żadnym filozofom ,,(nawet tym z 4 lomza).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reporter TVP Info zarobił ...





Pomózcie bo domownicy w rozpaczy :):)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reporter TVP Info zarobił ...

prosze o namiary na dr. Glebicka na e-mail: cmdspock@tlen.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reporter TVP Info zarobił ...

adamosxx poszedłem na tą imprezę własnie po to aby sobie pojeść - a ty jak rozumię żresz byle co i byle co piszesz. Proponuję wpadnij na pobliskie pastwisko nażryj się pokrzyw popij woda z pobliskiej kałuży może ci ta zakutą kato- prawicową pałe przeczysci.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reporter TVP Info zarobił ...

Super! Mam trochę krótsze włosy niż dziewczyna na filmiku, ale coś się da zrobić. Dzięki, Szanelka!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reporter TVP Info zarobił ...

A gdzie masz tego moplika?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org