sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
POTrzask

Przez cały dzień pobudzona, energia wręcz nie ograniczona, setki przysiadów i kilometry przebiegnięte po pokojach. W nocy problem z samym zaśnięciem i później częste pobudki 4/5 razy płacz.

PS: Spróbuje z czerwoną wstążką.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POTrzask

kiedys sie z tego smialem do czasu az bylem w stajni gdzie zaszla baba z urzekajacym wzrokiem i wsie kiziaki zdechły nastepnym razem kazdy mial czerwona wstazke, to samo kolega mial akwarium i sasiadka mu urzekła ryby wszystko zdychalo do czasu zaczepienia czerwonej wstazki na akwarium. i to nie zarty.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POTrzask

1 rok i 3 miesiąc właśnie leci

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POTrzask

Proszę o spokój:))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POTrzask

Imię (nazwa) użytkownika: rafikkkkkkkk25
Posty: 5
Imię: Rafał
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

No faktycznie, konto od 5 ale wpisów w temacie który żałożyłeś :):):):):)


a jeżeli chodzi o prace to zatrudnij te swoje znajome w swoim interesie i nie ubolewaj nad ich losem :):):)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POTrzask

"rozumię " rosmieszasz mnie poraz kolejny swoim slangiem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POTrzask

Siemanko, mam takie pytanie od ilu punktow przyjmowali rok temu do mechaniaka do technikum a dokladnie technik mechatronik.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POTrzask

wczoraj byłem na kolacji to powiem szczerze szef kuchni się zmienił załoga kelnerów nowa obsługa niezadowalająca jedzenie nie takie jak kiedyś brak nawet już stołu wiejskiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POTrzask

Elektromechanik ale trudniejsze przedmioty są : )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POTrzask

a co maja ksieza do ubran tez nasz porównania

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org