piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
nieodpowiedzialny czaskoski wiecznie na urlopie, a w Warszawie codziennie jakieś tragedie

Przepraszam za spamowanie, ale jeszcze raz podbijam temat.
Może ktokolwiek ma jakieś informacje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nieodpowiedzialny czaskoski wiecznie na urlopie, a w Warszawie codziennie jakieś tragedie

stary WZGS za stacja paliw przed myjnią reczną - tam prowadza naprawy agregatów , kosiarek itp



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nieodpowiedzialny czaskoski wiecznie na urlopie, a w Warszawie codziennie jakieś tragedie

kopa w ładnym opakowaniu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nieodpowiedzialny czaskoski wiecznie na urlopie, a w Warszawie codziennie jakieś tragedie

genia niby dorosła a z głupialym apelem wyleciała.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nieodpowiedzialny czaskoski wiecznie na urlopie, a w Warszawie codziennie jakieś tragedie

Oho widać że do jakiegoś lokalu(lokali) wcale ludzie nie chodzą i znowu temat o jamie że to wszystko wina jamy.
To jak wyborcy pisu że wszystkiemu winien Tusk ale czemu się dziwić u nas pis zawsze miał przewagę:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nieodpowiedzialny czaskoski wiecznie na urlopie, a w Warszawie codziennie jakieś tragedie

CXRSa1 tak samo się nie dziedziczy stanowisk, jak w każdej innej branży hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nieodpowiedzialny czaskoski wiecznie na urlopie, a w Warszawie codziennie jakieś tragedie

Nie przesadzajcie w yamie wcale nie jest tak źle. Pokażcie mi jakiś inny lokal w Łomży, do którego przychodzi tyle ludzi, nie wspominając już o świętach czy ostatkach, gdzie wszyscy walą drzwiami i oknami. Alkohol to kwestia gustu - jednemu smakuje piwo Łomża, drugiemu Warka, a trzeciemu Tyskie. Na plus jest to, że barmani są sympatyczni i właściciele dbają o wystrój. Spójrzcie jak często lokal jest odnawiany, teraz powstał nowy ogródek itp. Co do łazienek to myślę, że ich czystość związana jest niestety z klientami, bo w tygodniu łazienki są czyste. Na dyskotekę przychodzą różni ludzie, a jak wiadomo stan po alkoholu jest różny - jeden puści pawia, drugi nie trafi do muszli itp ;) Może nie jestem tam tydzień w tydzień, ale za każdym razem jak przyjdziemy ze znajomymi, to zawsze fajnie się bawimy, więc jak dla mnie jest spoko. A ci, którzy tak narzekają niech otworzą własną dyskotekę i zobaczą jak to jest prowadzić swój własny biznes i wszystkim dogodzić :) Pozdrawiam.
Marcin

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nieodpowiedzialny czaskoski wiecznie na urlopie, a w Warszawie codziennie jakieś tragedie

od 12tyś. PLN zaczynają się ceny pomp ciepła powietrze-woda Fujitsu do domku jednorodzinnego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nieodpowiedzialny czaskoski wiecznie na urlopie, a w Warszawie codziennie jakieś tragedie

NOSICIELAMI WIRUSA BRODAWCZAKA LUDZKIEGO SĄ GŁÓWNIE MĘŻCZYŹNI.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nieodpowiedzialny czaskoski wiecznie na urlopie, a w Warszawie codziennie jakieś tragedie

Najlepiej przed depilacją zrobić peeling , później oczywiście balsam i problem z krostkami powinien zniknąć :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org