piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zwolennicy dudy atakują dzieci

A może alternatywą bedzie Bmw z3? Mój kolega ma, motor 1.9, pali w miarę, a komfort jazdy z odkrytym dachem super:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zwolennicy dudy atakują dzieci

Śliczności.Mam nadzieję,że znajdzie dom i kochających opiekunów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zwolennicy dudy atakują dzieci

a umie coś robić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zwolennicy dudy atakują dzieci

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zwolennicy dudy atakują dzieci

DFX, myślę że trochę dramatyzujesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zwolennicy dudy atakują dzieci

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zwolennicy dudy atakują dzieci

mysle ze zyskalim, wkońcu krawaty (100lica) ma jakas tam autostrade nie dokaczona na zach€d.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zwolennicy dudy atakują dzieci

Poczekacie zobaczycie drugą Grecję i wtedy wszystkim się odbiją te wspaniałe Igrzyska bo tyle co wybudowali i w jakim stanie to szkoda gadać i za tako kasę a najlepsze że połowa tych miliardów poszła w kieszenie złodziei którzy teraz nie wypłacają pod wykonawcom a stan dróg też przerażający toć to taki jeden wielki bubel że szkoda gadać Unia daje pieniądze to powinna ich pilnować na co są wydawane i gdzie lądują bo na pewno nie w inwestycje bo ile wybudowano ? kawałeczki tych dróg to kiedyś za PRL więcej wybudowano a krzyczą teraz że kredyty długi a zobaczycie jak po dzisiejszych rządach ile długu będzie tylko że tu pieniądze się rozpłynęły , zaraz ktoś napiszę że stadiony dworce itd. na kij ten kurnik narodowy jak nawet drużyny nie mamy żeby mogła tam pograć a po euro co tam będzie ? Biedronka pewnie bo nie utrzymają takiego obiektu , moim zdaniem nic się nie zmieniło oprócz tych miast co jest Euro ale po za tym NIC , nawet na Podlasiu coś się zmieniło coś skorzystało że te Euro Koko się odbyło ? jeszcze żeby Polacy do półfinału doszli to by na tym skorzystały BARY PUBY SKLEPY BROWARY itd. a tak WIELKA LIPA .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zwolennicy dudy atakują dzieci

W aptece.Tyle ze ten niebieski prostownik jest na recepte.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zwolennicy dudy atakują dzieci

osoba1. córa broni Mame w nieudolny sposób?


"na forum: dorośli ludzie a zachowują się gorzej niż dzieci, a ich wiedza o sposobie planowania życia i prowadzenia domu idą w parze."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zwolennicy dudy atakują dzieci

POLECAM ! Oprócz super obsługi ,talentu to i fachowe doradztwo . Jestem klientką od ponad dwóch lat i zawsze ale to zawsze wychodze z Ameli zadowolona ! no i mają dobre kosmetyki a nie jakieś podróby .. farby zawsze długo się trzymają !

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zwolennicy dudy atakują dzieci

pozwolenie na budowę traci ważność, jeśli budowa nie zostanie zapoczątkowana w ciągu 3 lat od jego uzyskania. Budowa rozpoczęta, teraz mogą bezterminowo czekać. Również obstawiałbym teorię Fidela Castro, chociaż chciałbym się mylić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zwolennicy dudy atakują dzieci

Poczekamy zobaczymy. Oby Wasze teorie się nie sprawdziły i w końcu to ruszyło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zwolennicy dudy atakują dzieci

zagrożenie to ty stwarzasz jadąc tym swoim farfoclem 20 na godzinę

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org