sobota, 21 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
naiwny Duda

krzysiek4527, dziękuję za cenną uwagę i krótkie rozeznanie mojej sytuacji rodzinno - domowej, niestety dedukcja nie idzie Ci zbyt dobrze.
Cieszy mnie, że reszta postów jest dużo bardziej związana z tematem.


Właściwie to oczekiwałem odpowiedzi kogoś bezpośrednio związanego z publikacją artykułów na tym portalu. Jednak chyba wyjdzie "jak zawsze".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naiwny Duda

ktoś był w tym roku na truskawkach??Ile płacą za kobiałkę??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naiwny Duda

jak sie nie myle to chyba w piotnicy cos takiego jest.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naiwny Duda

leć do konarzyc i skręć na łochtynowo, za laskiem stoi taki brazowy dom i gosc tam mieszka od bmw. mowie ci klasa gosc. krotki go chyba zwa, sam ma duzo fur tej marki. pozdro

-

„W obliczu ogromu zła na świecie, byłoby bluźnierstwem posądzać Boga o istnienie…”
Tadeusz Kotarbiński

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naiwny Duda

My z nażeczonym tydzień temu zarezerwowaliśmy salę w Motelu Zacisze i mam nadzieję, że nie będziemy żałować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naiwny Duda

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naiwny Duda

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naiwny Duda

Polecam neurologa przyjmuje kolo olsztyna ale warto jest profesjonalista w swoim zawodzie leczylem sie w lomzy i omal nie wyladowalem na wozku po kilku wizytach kolo olsztyna zaczelem normalnie zyc

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naiwny Duda

Po wariacku się pożegnam;-D

http://youtu.be/5GYruthwBa4

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naiwny Duda

ha ha :-) po wariacku


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naiwny Duda

Na Dmowskiego już tam nic nie ma Sama chciałam się tam się umówić 2 tyg było nie czynne a teraz ani szyldu nie ma nic pusto !

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org