sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiSlamski zamordyzm

Witam czy w Łomży lub okolicach posiada ktoś może: program VADIS i interfejs diagnostyczny VCT2000 lub VIDA z DiCE (lub VCT2000)
Chodzi o całkowite wykasowanie wszystkich błędów, i ponowne ich zczytanie

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski zamordyzm

Przypuszczam, że jak zwykle od 10.00, choć mogę się mylić :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski zamordyzm

Cwany lis z Ciebie mam ale nie wykluczam innych opcji;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski zamordyzm

Raczej nie, pozostaje Ci czekac na DVD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski zamordyzm

Troszkę klasyki.... http://www.youtube.com/watch?v=ydVstuNEAds&feature=related

Omanio ruszamy na wycieczkę???? ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski zamordyzm

to jak już na poważnie to i nad http://www.youtube.com/watch?v=TroenoOkXHo&feature=related tym się zastanowić warto :)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski zamordyzm

hm nie wiem na co czekasz kupuj apartamentowiec jak sie patrzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski zamordyzm

Weź opanuj się człowieku, znasz ten blok, ja w tym bloku i za 90000 bym nie kupił mieszkania, przy głównej ulicy, obok stacji paliw, mieszkanie w jakiejś bliżej nieznanej wspólnocie. O parkingu nie wspomnę, bo go wcale nie ma. Reasumując: jakie warunki - taka cena

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski zamordyzm

To tymhttp://www.youtube.com/watch?v=w1Gizm7ptjEwas rozwale i zmykam tymczasem :):)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski zamordyzm

to odpieprzanie chały a nie robota robotę to widać a tu zostawianie dziury gorszej niż była np Ul:Poznańska cala do ronda woj Polskiego rozjebane pojechanie dalej ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski zamordyzm

koszty montazu nie wiem jakie sa. Ale eksploatacja wychodzi bardzo podobnie jak bys mial zwykly piec na opal. Tyle ze jak masz gazowe nie musisz jezdzic kupywac i przede wszystkim sprzatac. A koszt zalezy jak duzo grzejesz i jaka jest powierzchnia do ogrzania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski zamordyzm

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski zamordyzm

ok dzieki



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski zamordyzm

mi tak palenie sąsiada nie przeszkadza jak sąsiadka z góry która odbija sobie nieobecność męża...słucha muzyki na full, łazi po domu na obcasach, panne zgrywa...a o gościach późną porą zachowujących się wulgarnie nie wspomnę...no ale niech się kobita wyszaleje, mąż wróci, mordę otłucze i znów w piżamie na klatke wystawi..będzie się choć z czego pośmiać..:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski zamordyzm

Mam pytanie - gdzie w Łomży kupię hennę do włosów w proszku?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski zamordyzm

kto chce sprzedac mieszkanie zawsze sie dogada z zainteresowanym natomiast wiekszosci sprzedajacych na rynku wtornym wydaje sie ze ich 20 letnie m jest warte 90% wartosci nowego m

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski zamordyzm

ooo a nie ma jakiego prostszego sposobu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski zamordyzm

Cześć Wszystkim.
Szukałem klubów bokserskich w Łomży i praktycznie znalazłem tylko 1 Tigera. Chcę się tam dodzwonić (jedyny numer jaki podają to 086 4730103) ale nie działa! :/. Nie wiem co jest grane ale nawet sygnału wybierania nie ma??

Tak więc piszę prosząc o jakieś sprawne namiary do tego klubu. Telefon, email, cokolwiek.

Chyba że ktoś wie jak jaki rozkład zajęć będzie w wakacje, stawki itp to proszę podać.

Pozdrawiam :)

ps: piszę na nowo o tym temacie bo ostatnie posty na forum znalazłem z przed 3 lat więc mało aktualne...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org