niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
W swoim szale, obłędzie i nienawiści do Pana Prezydenta Dudy, nawet marzałek \"koperta\" pomaga jemy wygrać w I turze

Jasiek sie zsiadl po meczu.
Teraz bedzie sie tytulowal Jasiek Kefirek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W swoim szale, obłędzie i nienawiści do Pana Prezydenta Dudy, nawet marzałek \\\"koperta\\\" pomaga jemy wygrać w I turze

To musieli pod kątem wiercić bo mi się wydawało, że antypody Polski to wypadają gdzieś na Pacyfiku :)

http://www.antipodemap.com/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W swoim szale, obłędzie i nienawiści do Pana Prezydenta Dudy, nawet marzałek \\\"koperta\\\" pomaga jemy wygrać w I turze

elegancko



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W swoim szale, obłędzie i nienawiści do Pana Prezydenta Dudy, nawet marzałek \\\"koperta\\\" pomaga jemy wygrać w I turze

Są zarąbiaste ale mam jedną rudą w domu i niestety nic z tego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W swoim szale, obłędzie i nienawiści do Pana Prezydenta Dudy, nawet marzałek \\\"koperta\\\" pomaga jemy wygrać w I turze

Trochę za późno się obudziłeś. Do niedawna było tego pełno na Allegro. Obecnie wywalają każdą aukcję, ledwo się ukaże. Ale tak naprawdę, to nigdy nie jest za późno. Tyle tylko że, same liście to dopiero początek góry lodowej. Oczywiście można jarać i "surowe", i płuca przy tym wypluć. Istnieje jednak kilka ważnych procesów, które owe liście powinny przejść aby nadawały się do palenia. A najważnieszy to proces fermentacji. Łatwy i prosty do przeprowadzenia, chociaż według laików, w warunkach domowych niemożliwy.
Masz to szczęście że, po dłuższej przerwie tutaj ostatnio zaglądam i sprawa tytoniu to mój ulubiony temat. Jak i to że, poznałem wiele sekretów z nim związanych. Jest to nieskończone pole do doświadczeń i eksperymentów. Podobnie jak perfumy, czy wino. I również wymaga wiele cierpliwości i pomyślunku. Z tytoniem podobnie jak z winem, im starszy tym lepszy. Oczywiście odpowiednio przygotowany i o odpowiedniej wilgotności. Przez pewien czas istniało takie forum, na którym niejednego można było się dowiedzieć. Lecz w dobie "wolności i demokracji" zostało zakazane i zlikwidowane.
Na szczęście, bardzo wiele zdążyłem się dowiedzieć. Lecz bez strony praktycznej, na niewiele się to może przydać.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W swoim szale, obłędzie i nienawiści do Pana Prezydenta Dudy, nawet marzałek \\\"koperta\\\" pomaga jemy wygrać w I turze

DUMA.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W swoim szale, obłędzie i nienawiści do Pana Prezydenta Dudy, nawet marzałek \\\"koperta\\\" pomaga jemy wygrać w I turze

ja bym kupił ale szukam dysku miękkiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W swoim szale, obłędzie i nienawiści do Pana Prezydenta Dudy, nawet marzałek \\\"koperta\\\" pomaga jemy wygrać w I turze

czy sa w okolicy łomży miejsca gdzie można nauczyć się szyć ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org