niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wszystko pod \\

ok

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystko pod \\\\\\

tak. wielu z nich otrzymuje pewnie gratulacje :(

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystko pod \\\"kontrolą\\\"?

a ty jakim prawem zabijasz komary zenit? przecież komar nie ma świadomości że cie gryzie a ty zabijasz za to że ci troche krwi uszczknie.....

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystko pod \\\"kontrolą\\\"?

gdzie dokładnie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystko pod \\\\\\

Cwaniaczek,szkoda ze twoja wiatrowka nie ma
zakrzywionej lufy bys i sobie mogl czasami pier.dolnac
w ten glupi leb!
Wtedy ciotka by powiedziala-WYSZEDL RANO Z WIATROWKA
I COS MU DO LBA STRZELILO.
Wracajac do pytania w temacie.
W Lomzy to nie wiem gdzie.Popytaj w ogrodniczych.
Ja kupowalem na Allegro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystko pod \\\\

...wrocmy do tematu - jesli kto wie, gdzie sa takie KRUKI to prosze o informaje, jesli nie - proponuje zamknac temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystko pod \\\\

do wszystkiego co greckie cała unia a więc i my dokładamy.
zmieńcie nazwę z greckich kanapek na kanapki mongolskie, to będzie się lepiej kojarzyło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystko pod \\\\

...powinien zatrzymać chociaż, nóż...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystko pod \\\\

W sklepie Dom i Ogrod w Konarzycach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystko pod \\\\

...Łomża, ul. Sadowa....

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystko pod \\\\

Ile wychodzi za m-c?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystko pod \\\\

mefistofeles - prawda, aż żal mi takich ludzi i myśli taki, że sprytny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystko pod \\\\

Ja najpierw zapisałam dziecko do pobliskiego państwowego. Ale zrezygnowałam jak zobaczyłam jak np. przedszkolanka z kurwikiem w oczach(notabene kobiecie chyba niewiele do emerytury brakowało) szarpie przy mnie innym dzieckiem bo z kółeczka wyszło. Bardziej powierzyłabym kobiecie jakiś blister mocnych leków niż moje dziecko.

Poszłam do Małego Artysty i pierwsze co zobaczyłam to jak jakieś dziecko podbiega do przedszkolanki "Ciociu zobacz co namalowałem!" a ona klęka i go przytula mówiąc, że pięknie. Więcej mi nie było potrzeba.
Synek chodzi chętnie. Jestem bardzo zadowolona. Panie przykładają się do pracy ale raczej nie z obowiązku tylko z pasji. Płacę około 300zł. W tym dziecko ma wszystkie dodatkowe zajęcia- rytmikę, plastykę, religię, angielski basen. Synkowi podoba się mini zoo na parterze i nowy plac zabaw. Jedyny minus to wielkość sal- część sal zdecydowanie za mała.

Gratuluję Pani Dyrektor fajnej kadry.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystko pod \\\\

8 tys just maried konkretnie....lustrzanki sa fajne co ułamek sekundy zmiana ekspozycji obrazu tj. kolorystyki itp,...mozna zobaczyc na you tube jak się wpisze model lustrzanki...niestety lustrzanka nie zamieni kamery jakos na euro ich nie używają...tylko w tanio budżetowych teledyskach gwiazd biorą lustrzanki bo wychodzi wtedy koszt 8 tys za teledysk gwiazdy, kiedys był o tym program...hq studio rez ma lepsze i gorsze filmy...ja ich ogladam od 2 lat...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystko pod \\\\

W Łomży lustrzankami kręci ModartStudio.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystko pod \\\\

jedz do b-stoku na darmowe wykastrowanie (bo w Lomzy sie nie doczekasz!) i napewno wtedy znajdzie sie chetny. Z urodzenia jestem psiara:))) ale... i polubilam koty a taki jeden przybleda "tlukl" mi sie w mieszkaniu przez 9 lat , wiec napewno znajdzie sie chetny. Ja nie moge!!! poniewaz czesto wyjezdzam , gdyby byla inna sytuacja - bardzo chetnie wzielabym:))

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystko pod \\\\

sorry Rybeczka pomyliłem jUST mARIED z
MP studios...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystko pod \\\\

Nie ma sprawy, po prostu się zdziwiłam bo pisałam do nich dosłownie kilka tygodni temu. MP Studios bierze 8tys., jak do nich pisałam to terminy na 2013 mieli już pozajmowane praktycznie wszystkie. Myślę, że każdy znajdzie dla siebie odpowiedniego kamerzystę, czy to w Łomży czy to z innego miasta. Najważniejsze żeby mu się podobało i ludzie mieli fajną pamiątkę na całe życie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystko pod \\\\

Jeśli kogoś zadowoli "chińszczyzna" to można w "pepko" albo "po 5 zł" kupować, ale lepiej sprawdzić antykwariaty np. ten na Farnej, a na Dwornej - za apteką - jest Galeria, w której kupić można obrazy (akwarelki, grafiki).

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystko pod \\\\

witam, chodzi mi o dr Zarembe (Pania) czy mozecie ja polecic?chodzi o usg piersi. czy jest dobra?jakie sa wasze opinie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystko pod \\\\

Ale mi gwiazdy, jakiś Bednarek, co nawet nie wygrał programu Mam Talent, czyli nie ma talentu. Widać, że gościu chyba coś bierze i on ma być gwiazdą. Do Pani Rodowicz nic nie mam, ale Bednarka nie lubie - to taki polski Justin Bieber

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystko pod \\\\

Tylko tak na marginesie: róbcie a nie rubcie. Jak już się wypowiadać i krytykować ( co oczywiście można to wolny kraj) to przynajmniej w języku polskim:) Pozdrawiam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystko pod \\\\

Dziękuję za opinie, może ktoś jeszcze się wypowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystko pod \\\\

MAM 3 MIEJSCA W AUCIE DO WARSZAWY I POWRÓT PO MECZU KONTAKT NA TEL.509635890 WYJAZD GODZINA 14 NA 14.30 W ŁOMŻY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystko pod \\\\

Przestańcie narzekać. W kółko źle, ciągle nie tak. Każdy tu wiekszym lub mniejszym koneserem muzycznym. ;-)
"Gościniec" jest imprezą masową, a nie juwenaliami.
Na pewno będzie spoko, bo Maryla na koncertach daje nieźle czadu. Kto z Was nie śpiewał nigdy na imprezach "Małgośki", "Niech żyje bal" czy "Łatwopalni"?
Kamil na pewno rozbuja publikę, a Maryla dokończy i większość będzie wracać do domu z "bananem" na twarzy.
Może ktoś poza mną coś pozytywnego dopisze? Może komuś też się podobają wykonawcy, czy to tylko ja jestem takim "oryginałem" w tym 60-tysięcznym (jeszcze) mieście?
Pozdrawiam.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystko pod \\\\

green piszesz tu o swojej wiedzy na ten temat i co wiesz tylko tyle że cię to brzydzi że gdyby "koleżanka zaczęłaby się do mnie dobierać to niestety najprawdopodobniej dostałaby w pysk":No niestety mój poglad na to to leczyć, izolować a jak to nie da rady to powybijać..blee..czy to jest podejście dojrzałego człowieka?w porządku masz prawo mieć swoje zdanie ale wypowiadaj się delikatniej pamiętaj że to nie choroba i może spotkać każdego także twoją" córkę"lub "syna" i co wtedy dasz jej w pysk i do izolatki ją zamkniesz,a jak jej nie przejdzie to wybijesz?ludzie trochę więcej optymizmu nikt tu nikogo nie namawia do niczego ale traktujcie się z większym tolerancją a nie odrzuceniem na starcie.pozdrawiam pozytywnie nastawionych .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystko pod \\\\

a ja polecam studio Kamiński :) Bardzo fajni ludzie, otwarci na propozycje, rzetelni, przepiękne podkłady muzyczne, wychwycone drobiazgi, idealny montaż, polecam na 100 % :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystko pod \\\\

Jaki wynik obstawiacie dzisiejszego meczu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystko pod \\\\

ZADZWOŃ WSZYTKIEGO SIE DOWIESZ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystko pod \\\\

nie ma



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystko pod \\\\

freszka zebrałaś kawałki moich wypowiedzi w jedną całość i wyszło pomieszanie z poplątaniem..zdania wyrwane z kontekstu i połączone ze sobą...nie, synowi lub córce nie dałabym w pysk jeśli by się okazało że są nie takiej orientacji jak trzeba tylko przyjaciółce której przyjaźń przez wiele lat okazałaby się fałszywą bo chodziłoby jej o coś innego tak naprawdę... Syna lub córkę próbowałabym leczyć..z resztą aż nie chce mi się o tym myśleć bo na samą myśl robi mi się nie dobrze...Moim zdaniem to takie osoby mają coś pod deklem nie tak i nikt mnie nie przekona do zmiany zdania..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystko pod \\\\

Bandziory, napadły bandziora!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystko pod \\\\

green ale jak to leczyć?przecież wiesz że to jest nieuleczalne można zmusić by dziecko żyło Twoimi zasadami ,ale czy wtedy będzie szczęśliwe? to też jest znaczne.Owszem zebrałam kawałki znaczne dla tematu z Twoich wypowiedzi gdyż reszta się niczym nie różniła ,a przetaczać wszystkie byłby obłęd .Gdyby twoja przyjaciółka okazała się lesbijką już nie mówię o przystawianiu się do Ciebie tylko o poinformowaniu Cię że zainteresowana jest kobietami ,jak można z takiego błahego powodu zaprzepaszczać przyjaźń, chyba że mamy odmienny punkt widzenia do tego słowa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystko pod \\\\

k4t, a Ty myślisz, że fryzjerki to z kosmosu biorą kosmetyki ? Niejedna zamawia przez Internet. Jak masz ochotę płacić komuś 100 zł za sama usługę to gratuluje zdrowego podejścia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystko pod \\\\

Jest ;)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystko pod \\\\

wszyscy są telerancyjni tylko zza swoich minitorów...a jak by się dowiedzieli że ktoś z jego otoczenia okazałby się gejem lub lesbijką to nie pozostawiliby na nim suchej nitki :D freszka nie chce mi się z tobą dyskutować, mi się to nigdy nie podobało, zawsze byłam z dala od takich osób i tyle, ale nie zamierzam wcale ich prześladować ani namawiać do " ukamieniowania". Coś jest w nich nie tak i już.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystko pod \\\\

nie ma dziś!! strefa kibica była stworzona tylko na jeden dzień... dziś pozostają bary, ogródki, pub czy oglądanie meczu w domu

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystko pod \\\\

http://www.youtube.com/watch?v=62fNaQGqnPY&feature=related

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystko pod \\\\

W Białymstoku na Zielonogórskiej sterylizują bezpłatnie psy właścicielskie i koty podobno też.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystko pod \\\\

strefa Kibica na Reymonta!

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystko pod \\\\

Dziekuje kochani!
Wlasnie udalo mi sie zdobyc namiar na zespol, ktory gral na slubie mojej kolezanki. Dziewczyny z Parafii Katedralnej! Rany, przepieknie poprowadzily tamta oprawe.. Dziekuje Wam za chec pomocy, juz ten zespol slyszalam i bylam zachwycona wiec sprobuje sie z nimi skontaktowac. Jesli beda mialy zajety termin to chetnie napisze do tego drugiego zespolu.

Jakby ktos chcial tez namiar to przekaze mailam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystko pod \\\\

Jaki najlepszy psi fryzjer dla shih-tzu w Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystko pod \\\\

Polecam na Wyszyńskiego, salon nazywa się Filemon, byłem tam miesiąc temu z psem na strzyżeniu, jestem zadowolony, też z shih-tzu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystko pod \\\\

odzież zachodnia ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystko pod \\\\

No nieźle Les:)

Nie odzywałem sie do tej pory ,ale teraz to mnie rozwaliłaś :):)

Urodziła się i już przy cycku matki wiedziała że będzie les..ką :):)

hahahahah to trzeba mieć dopiero zryty łeb żeby swoje zboczenie w ten sposób tłumaczyc :):)

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystko pod \\\\

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystko pod \\\\

Dzieki za odp obrazy własnie tam kupiłrm. A odpowiedni zegar znalazlem w internecie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystko pod \\\\

jedzcie na bonę, rozwalcie kocyk , wezcie pare zabawek dla dzieciaczka cos do jedzenia ;)

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystko pod \\\\

może to jego jedyny zarobek w tym chorym kraju, w którym niedługo będziecie płacić składki za powietrze

zarybiają ? chyba swoje stawy, kible i kieszenie z waszych śmiesznych składek :D widocznie boli Cię, że płacisz i nic nie możesz złapać, a tu biedny dziadzia wyciągnął parę szczupaków, za które musiałeś zapłacić i zostały specjalnie wrzucone dla Ciebie i tylko czekały, aż zarzucisz bata by Cię uszczęśliwić, ale dziadek je pojmał i chciał bezczelnie je pożreć haha

szanujcie prawo, a one się wam odwdzięczy :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystko pod \\\\

A może prowokacja?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org