wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zmiany w Koronie !

Kalam żal mi ciebie bo inteligenta kobieta nie spojrzy na ciebie przychylnym okiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmiany w Koronie !

POLSKA-GRECJA 2:1
POLSKA-ROSJA 0:3
POLSKA-CZECHY 0:1



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmiany w Koronie !

ziom_oka czy trzeba ćpać, być dilerem czy rodzicem dziecka które palii trawę policjantem żeby mieć jakoś wiedzę na ten temat? Mi wystarczy wiedza i stanowisko w tej sprawie każdej ze stron. Ta pani i te panowie co tak chwalą się wywiadach że to tam to są dla mnie oderwani od rzeczywistości. Dla popalnosci i dla kasy wszystko powiedzą i napiszą!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmiany w Koronie !

Będzie: nic się nie stało, Polacy nic się nie stało...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmiany w Koronie !

Duvall,masz racje,tyle wiedza co zjedza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmiany w Koronie !

są gotowe szablony aukcji. można poszukać darmowych, można je edytować w html, ewentualnie po wpisaniu w google szablon allegro, pojawią się tez linki do firm które się tym zajmują

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmiany w Koronie !

Gdzie w Łomży można dostać adapter 13/7 ? Tylko nie allegro bo potrzebny na wczoraj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmiany w Koronie !

LEPIEJ w domu przed telewizorem i niechszczonym piwem które będzie z nalewaka na stadionie i wieczorem ma padać

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org