środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Człowiek, który sam przyznaje, że nie mówi prawdy, jest kandydatem na Prezydenta RP

Les po co ci dziewczynka spotkaj się z nami ;-p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Człowiek, który sam przyznaje, że nie mówi prawdy, jest kandydatem na Prezydenta RP

hehehehee... nie wpływałem do zatoki dawno wiec nie w temacie jestem;-)
Dzięki za info;-)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Człowiek, który sam przyznaje, że nie mówi prawdy, jest kandydatem na Prezydenta RP

Les no napisz coś o sobie, ile masz lat i takie tam, tu jest zapewne dużo samotnych osób

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Człowiek, który sam przyznaje, że nie mówi prawdy, jest kandydatem na Prezydenta RP

Kama 30 a co Ty chętna?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Człowiek, który sam przyznaje, że nie mówi prawdy, jest kandydatem na Prezydenta RP

Les nie jestes sama w tym przekonaniu.
Ja tez wole kobiety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Człowiek, który sam przyznaje, że nie mówi prawdy, jest kandydatem na Prezydenta RP

Les bo że tak powiem emanujesz od Ciebie pozytywna energią...;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Człowiek, który sam przyznaje, że nie mówi prawdy, jest kandydatem na Prezydenta RP

A moim zdaniem kazdy ma prawo do milosci... czy to hetero czy homo... niech se zyja jak chca... oby zyli szczesliwie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Człowiek, który sam przyznaje, że nie mówi prawdy, jest kandydatem na Prezydenta RP

CXRSa1: jestem pozytywnie nastawiona ;) Nadal licze ze znajde:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Człowiek, który sam przyznaje, że nie mówi prawdy, jest kandydatem na Prezydenta RP

Bunio nie zalozylam tego tematu zeby rozdrabniac sie co jest anomalią mniejszą a co większa;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Człowiek, który sam przyznaje, że nie mówi prawdy, jest kandydatem na Prezydenta RP

Les a Ty uważasz,że świadomość pedofila czy zoofila da się zmienić,wyleczyć?NIE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Człowiek, który sam przyznaje, że nie mówi prawdy, jest kandydatem na Prezydenta RP

To bylo pytanie retoryczne....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Człowiek, który sam przyznaje, że nie mówi prawdy, jest kandydatem na Prezydenta RP

CXRSa1: Tez mam taką nadzieje, no ale jezeli nie tu to moze gdzie indziej:))
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Człowiek, który sam przyznaje, że nie mówi prawdy, jest kandydatem na Prezydenta RP

Skoro zaczęłaś temat na forum, to czy mogę liczyć, że się pochwalisz, jak kogoś wyhaczysz? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Człowiek, który sam przyznaje, że nie mówi prawdy, jest kandydatem na Prezydenta RP

Les, ten cały homoseksualizm to również nie aż taka bezpieczna rzecz. Jakiś czas temu pewien, tym razem Polak, opisał w gazecie to co się jemu przydarzyło. Mianowicie, działo się to letnią nocą. Facet włamał sie do sklepu, aby nieco poprawić swój los. Pech chciał że, trafił na pilnujących. Więc najpierw nieźle mu wpieprzyli. Później odarli z odzienia, a jego rozłożone ręce przywiązali do solidnego drąga. I dając kopa w dupę, wypuścili. Włamywacz chciał najkrótszą drogą dotrzeć na chatę, a wiodła ona przez pewien park. I gdy nagi i "ukrzyżowany" wlókł się między drzewami, natrafił na trzech zaćpanych pedałów. Jaki był finał, nietrudno zgadnąć. W każdym bądź razie, z nieźle wyheblowanym dupskiem, wygramolił się na jezdnię, gdzie namierzył go radiowóz. W końcu trafił do szpitala, a cała sprawa do gazet.
Więc nie dziw się że, nie wszystkim homoseksualizm kojarzy się z miłością.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org