środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PO sraniec Nitras do Prezesa Kaczyńskiego ...

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO sraniec Nitras do Prezesa Kaczyńskiego ...

poszukaj se w historii to znajdziesz już pisałem na ten temat

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO sraniec Nitras do Prezesa Kaczyńskiego ...

Wypożyczalnia Samochodów ul. Torfowa 4 (dawniej Łąkowa)
604430889
862163242

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO sraniec Nitras do Prezesa Kaczyńskiego ...

z grupy nie wyjdziemy :D

do boju orzełki ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO sraniec Nitras do Prezesa Kaczyńskiego ...

wiebieram ŻAKa Liceum dla Dorosłych, zaocznie tylko sobota i niedziela co dwa tygodnie, za darmo, nie ma wpisowego, czesnego ani opłaty za rezygnację! bardzo miłe Panie w sekretariacie! W poniedzialek biorę świadectwo i zapisuję się, sekretariat mają przy 4plus

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO sraniec Nitras do Prezesa Kaczyńskiego ...

ziom-oko:):)
A ty do kościoła dziadu a nie wcinasz w tematy mądrzejszych od siebie:):):)

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO sraniec Nitras do Prezesa Kaczyńskiego ...

Przyznam, ze seks miedzy facetami mnie nie interesuje, nie jest to dla mnie atrakcyjne, nie ogladalabym na rozrywke, ale jestem bardziej przejęta ze dzis zostanie pewna ilosc dzieci zgwalconych, ze nie jeden maz pobije zone na smierc popijaku lub ze fanatyk religijny wysadzi sie w powietrze razem ze stoma niewinymmi ludzmi niz ze para gejow, ktorzy moze czuja do siebie gleboka milosc, beda sie bzykali w prywatnosci wlasnego mieszkania...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO sraniec Nitras do Prezesa Kaczyńskiego ...

Omania - nie, ja nie jestem chętna ale może ktoś z samotnych tu połaszczy się z braku laku na les którą jest Les :)

Les jesteś jeszcze młoda i moze jeszcze nie do konca zorientowana w swojej orientacji - to ze nie masz pociagu do mężczyzn to nie znaczy zaraz że jesteś les ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO sraniec Nitras do Prezesa Kaczyńskiego ...

Do Bunio: Przykro mi, ze tak myslisz, no ale niestety ja sobie nie wybralam kogo mam kochac...

Do CXRSa1: Czemu tak sadzisz?:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO sraniec Nitras do Prezesa Kaczyńskiego ...

Do siwysiwy: Cieszy mnie to bardzo;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO sraniec Nitras do Prezesa Kaczyńskiego ...

nie rozumiem dlaczego niektórzy ludzie mają jakieś dziwne pretensje do homoseksualistów którzy nigdy im nic nie zrobili... sądzę po niektórych komentarzach że na miłość zaslugują tylko heteroseksualiści a homoseksualiści niech sobie żyją bez miłości bo jest zakazana i nieakceptowana? mhmmm... każdy zasługuje na szczęście i nikt nie ma prawa kontrolować życia innych ludzi taka jest prawda... homoseksualiści różnią się tylko tym że kochają tak samo tyle że płeć tą samą i tylko przez to są tak bardzo przez niektórych nienawidzeni,a przecież nic nikomu nie robią...lesbijki,geje i wgl homoseksualiści są wszędzie ale nie muszą się ujawniać więc nawet niektórzy nie wiedzą że mają np. przyjaciółkę lesbijkę albo kumpla geja a są np. homofobami.. najpierw poznajcie takich ludzi,spójrzcie na świat ich oczami a później piszcie komentarze... nie ocenia się człowieka po okładce i to aż przykre że w Polsce jest tak mało ludzi tolerancyjnych...żyjcie swoim życiem a nie życiem innych bo każdy przecież chce być szczęśliwy u boku ukochanej osoby i chce prowadzić spokojne z nią życie...homoseksualiści to normalne osoby które posiadają też uczucia a są traktowane jak najgorsi skazańcy w więzieniach a nawet gorzej... homoseksualiści byli od zawsze i bedą na zawsze i wszędzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO sraniec Nitras do Prezesa Kaczyńskiego ...

Przeróżne w życiu zdarzają się sytuacje, u hetero również. Niedawno czytałem książkę o żołnierzach z pewnej kompani armi amerykańskiej. Wszyscy naśmiewali się z jednego kolegi, nie mogąc jego zrozumieć. Rzecz w tym że, podczas gdy cała reszta płaciła wietnamskim dziewczynom za klasyczne ciup-ciup. On również korzystał i płacił, lecz za jedynie chlap-chlap. No i właśnie to, nie mogło pomieścić się w ich głowach.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO sraniec Nitras do Prezesa Kaczyńskiego ...

mialam nadzieje ze znajdziesz jakas dziewczyne ale widze ze to chyba strata czasu... coz nic tylko trzeba znalesc inny sposob ;D albo my zorganizujemy spotkanie gdzies w lomzy ;) tylko i wyl dla les ;D co ty na to wariatko
???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO sraniec Nitras do Prezesa Kaczyńskiego ...

Kalam to o czym mówisz nie musi byc o homoseksualistach....równie dobrze mogliby byc to hotero, jak wspominales zacpanych;;))) nie osadzajcie pochopnie....

Rondo nie musze nikogo informowac;)

Poludnie: to bedzie drobny paradoks;) blondynka, inteligentna, ladna zgrabna i starsza moze byc duzo starsza:))) Moze to smiesznie zabrzmialo ale istnieja takie kobiety;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org