sobota, 19 września 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jaki ustrój dla Polski – debata z udziałem K. Bosaka

Ten człowiek...

wiele ma do powiedzenia, tu w kwestii ustroju dla WOLNEJ Polski:
https://edukacyjne-powisle.pl/bosak-lasecki-jaki-ustroj-dla-polski-panel-narodowo-tozsamosciowy-2/

Polska przedmurzem chrześcijaństwa. Dał nam przykład król Sobieski, jak zwyciężać mamy.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Polska rządna i gospodarna, bogobojna i sprawiedliwa PROGRAMEM Polskiego Narodu!

........
JKK

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Jaki ustrój dla Polski – debata z udziałem K. Bosaka

Bosak to też przedstawiciel \"chamskiej hołoty\",
jak twierdzi prezes PiSu ?

... dalej PiS będzie dyskredytował i zwalczał Konfederację ?

Konfederacja i jej postulat zniesienia podatków, czy ubezpieczeń społecznych... Mówią to, co ludzie chcieliby usłyszeć. Przecież to mrzonki.

KONFEDERACJA Wolność i Niepodległość...

nie mówi o zniesieniu podatków, ale o obniżeniu i to kosztem zmniejszenia BIUROKRACJI. Podobnie z ubezpieczeniami: znieść można, po zabezpieczeniu starości ubezpieczonym, a młodzi zaoszczędzą po likwidacji przymusu wpłat na ZUS, który i tak jest BANKRUTEM.

Polska przedmurzem chrześcijaństwa. Dał nam przykład król Sobieski, jak zwyciężać mamy.
Polska rządna i gospodarna, bogobojna i sprawiedliwa PROGRAMEM Polskiego Narodu!

........
JKK

Kmicic, dawno przestałem słuchać, a tym bardziej wierzyć w to, co mówi którykolwiek człowiek. Z tej tzw. polityki.
Za to wiem że, akurat ten człowiek, podpisał cyrograf na wierność giertychowi. Który z kolei okazał się tym, czym się okazał.
W szczegóły lepiej nie wchodzić. Aby ludziom przy niedzieli nie psuć apetytu.

Brak obowiązkowego ZUS chcą zastąpić obowiązkiem katolickim...

Z tego powodu, że wygrał Duda, antypisowców raczej nie czeka nuda.

Polus...

Bóg jeden wie (no i sZATAN), co komu kto podpisał, chyba że masz raporty takiej, czy innej Razwiedki. Wiemy natomiast, iż po SAMOBÓJSTWIE politycznym R. Giertycha nastąpiło wiele dobrych działań (młodych działaczy narodowych) dla Polski, np. coroczne Marsze Niepodległości. Bywasz na nich?

A wracając do polityki; istotą rzeczy jest trzymanie się Narodu Polskiego w ramach pryncypiów i zasad Cywilizacji Łacińskiej, która nas uformowała (i którą nasi Ojcowie formowali, np. pod Grunwaldem i pod Wiedniem). I nie jest tajemnicą, iż Konfederacja stoi na gruncie tej dziejowej konieczności.

Czego nie można powiedzieć o PiSiku, chociaż jest tam nieco wartościowych ludzi, zmuszonych na coraz większe kompromisy (z ruchem odbudowy historycznej Sanacji, odpowiadającej za klęskę r. 1939 oraz z masonerią).

........
JKK

Wracając do polityki...

istotą rzeczy jest trzymanie się Narodu Polskiego w ramach pryncypiów i zasad Cywilizacji Łacińskiej, która nas uformowała (i którą nasi Ojcowie formowali, np. pod Grunwaldem i pod Wiedniem). I nie jest tajemnicą, iż Konfederacja stoi na gruncie tej dziejowej konieczności.

Czego nie można powiedzieć o PiSiku, chociaż jest tam nieco wartościowych ludzi, zmuszonych na coraz większe kompromisy.

........
JKK

haha PiSik was wykończy a
Polus podstawi nogę i was dobije , jako ślepy zwolennik PiSoJudy :)

Cytat:

▪️ A kto będzie decydował o byciu Polakiem?
▪️ Kto napisze ten program polskiego narodu?
▪️ Jakim sposobem Polska miałaby wprowadzić to hasło w dotychczasowe umowy międzynarodowe?
▪️ Jaką metodą chcesz przekonać do swojej ideologii pozostałych mieszkańców Polski, mających obywatelstwo, jednak nie pochodzenie?

...

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0