poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Poprzednia wiadomość  |  Następna wiadomość 
Rozwój polskiej gospodarki niespotykany w dziejach Galaktyki. A ceny co robią? Bezczelnie rosną.

Czy naprawdę potrzeba kolejnych oddziałów Banków w tak małym mieście jak Łomża? W danej chwili mamy około 20 placówek różnych Banków i dziwi mnie, że mają rację bytu (skąd biorą tych klientów?!). Co do kolejek w PKO BP czy Aliorze to problem nie tkwi w braku placówek, lecz w ich organizacji. PKO BP będąc bankowym PRL-owskim molochem i obsługując tylu klientów powiniem pomyśleć o większej ilości kas. Na Niemcewicza krew mnie zalewa jak widzę około 15 stanowisk, a tylko 2 z nich prowadzi obsługę kasową, a większość jest całkiem pusta. A wiadomo jak duże były zwolnienia w tym banku. Wygoda klienta się nie liczy tylko dochody i jak najmniejsze koszty. Kolejki w ALiorze natomiast generują ludzie, którzy dokonują opłat rachunków w specjalnie do tego powołanym stanowisku, a dostępne dwie kasy są raczej mało oblegane. Mi osobiście podoba się rozwiązanie Hexa Banku Spółdzielczego, który w placówce ma bankomat z funkcją wpłatomatu. Chcę to wpłacam, albo wypłacam gotówkę z konta nie przekraczając progu placówki. Nowoczesne rozwiązanie, nieprawdaż?. Czy Łomża musi być miastem rond, kościołów i banków? Jak znam życie to jak otworzą Venedę to w środku też pojawi się kilka placówek bankowych. Co sądzicie o rosnącej ilości banków w naszym mieście?

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor  Data
 Rozwój polskiej gospodarki niespotykany w dziejach Galaktyki. A ceny co robią? Bezczelnie rosną.   
ziomex 23-05-20 10:40 
 Re: Rozwój polskiej gospodarki niespotykany w dziejach Galaktyki. A ceny co robią? Bezczelnie rosną.   
aparat 23-05-20 10:43 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org