sobota, 11 lipca 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wKurski na POmoc Judzie

To słabnące notowania prezydenta Andrzeja Dudy przesądziły o powrocie Jacka Kurskiego do zarządu TVP. W rozpoczętej właśnie na nowo kampanii to Kurski będzie najpoważniejszym przeciwnikiem Rafała Trzaskowskiego, kandydata Platformy na prezydenta.
Prezydent został uprzedzony o planie powrotu Kurskiego i to zaakceptował — sam widzi defekty kampanii i liczy na pomoc TVP
Dzwonkiem alarmowym miał być sondaż sprzed kilku dni, który dawał Rafałowi Trzaskowskiemu zwycięstwo nad Andrzejem Dudą w drugiej turze: 55 do 45 proc.
Kurski ma na nowo rozpalić pozytywne emocje wokół prezydenta. I wziąć na siebie wojnę ze świeżym kandydatem Platformy Obywatelskiej
Trzaskowski zaczął kampanię z dużym przytupem i jeśli jej nie zepsuje, to ma duże szanse na miejsce w drugiej turze

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/jacek-kurski-wraca-do-zarzadu-tvp-znamy-kulisy-analiza/0rtmqtk

...PiSlamiści są gotowi złamać każde dane POlakom słowo by utrzymać się przy korycie..., a wKurskiego można łatwo ograć, tylko trzeba walczyć tą samą, POdłą, bronią...

Polska cała będzie trzaskała

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: wKurski na POmoc Judzie

Panie paplik. Powołanie towarzysza I rozwodnika PiSlandii do wydziału propagandy PZPR-pis (dawniej TVP) to jest godne potraktowanie Marionetki. Towarzysz I sekretarz KC PZPR-pis olał kolejny raz swoją Marionetkę o nazwie ..... A, Marionetka przed 2005 rokiem nazywała się Duda.

PS. Nie wiesz, kiedy w Polsce przywrócą urząd Prezydenta RP, Rząd RP? Póki co mamy Muppet Show pod dyrekcją I sekretarza KC PZPR-pis.

Oczywiście towarzysze czopy PiSdowskie mają zawsze rację.

Polskojęzyczno-antypolski szmatławiec znowuż coś wymyślił durnego.
Pewnie gejzeta potwierdzi.

Autor: aparat (---.elomza.pl)Data: 23-05-20 09:39

Polskojęzyczno-antypolski szmatławiec znowuż coś wymyślił durnego.
Pewnie gejzeta potwierdzi.
Wyobraź sobie czerwona córwa, że nie wszystkim tak jak tobie marzy się powrót komuny.
A będę pluł na PZPR-pis póki mi sił starczy. Dopóki ostatnia komunistyczna córwa PiSdowska nie zdechnie.

ziuta komsomolska kvrvo
Gdyby ten z tira nie spartolił roboty, dzisiaj zapluty siedziałbyś spokojnie na wózku.

Autor: aparat (---.elomza.pl)Data: 23-05-20 10:45

ziuta komsomolska kvrvo
Gdyby ten z tira nie spartolił roboty, dzisiaj zapluty siedziałbyś spokojnie na wózku.

PS. Co do mojego wypadku. Ciebie czerwona córwo cieszy cudze nieszczęście. Mnie nie. Ja tobie życzę długich laaaaaaaaaaaaaat, za twoje ukochane PiSda. I żeby stawka PiSda nigdy się nie zmieniła, na przekór inflacji. Żebyś za 50 lat miał nadal 500+ (w złotych). Szczerze ci życzę.

ślepy hvj twierdzi, że jak onet naPiSał o POwrocie wKurskiego do zarządu TVPiS to znaczy, że to nieprawda, ale jak jego gadzinówka przezywana POlsą ogłosi, że kot JarKacz spłodził tuzin synów to jest święta prawda i trzeba ustanowić na tę okoliczność święto państwowe...

Polska cała będzie trzaskała

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0