sobota, 30 maja 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Koronawirus pokazał przede wszystkim ludzką tępotę,

Koronawirus pokazał przede wszystkim ludzką tępotę, nie mającą granic. Nieważne czy młody czy stary, mężczyzna czy kobieta. Na chory mózg nie jest lekarstwem ani płeć, ani wiek. Coraz więcej osób nie nosi maseczek, część ma odkryty nos, a duża część ma zasłoniętą brodę. I tego nie mogę pojąć. Czyżby wirus dostawał się do płuc przez brodę. O takiej teorii jeszcze nie słyszałem. No i odstępy, a raczej ich brak. Praktycznie, mało kto tego przestrzega. Przedwczoraj, gdy wychodziłem z pracy, z budynku przy wyjściu w czasie padającego deszczu zgromadziło się kilku rozmawiających robotników, oczywiście prawie wszyscy bez masek. Czekali, jak inni na autobus. Można było się ukryć przed deszczem w innym miejscu. Ale po co, lepiej stać przy wyjściu, tarasować i narażać innych.

Podobnie w sklepach Biedronce , Lidlu , Kauflandzie pomimo wyznaczonych odsteow do kasy jeden drugiemu włazi na plecy. Ludzie bez rękawiczek macają towary , szczególnie warzywa i owoce. Jak zwróciśz uwagę na ich brak to kur wa obrażeni i wykrzykują ze się nie boją . Owszem to ich sprawa ale ja sobie nie życze aby to co sobie wyskorbali z dupy to mnie przenoszą na towar który ja kupuję. Jak komu nie pasuje toypad ze sklepu i kupić sobie sklep tylko dla siebie to i z goła **** możecie na tych warzywach siedzieć. Same sklepy tez nie reagują na to. Nie ma przy wejściu ochrony która by nie wpuszczała do sklepu bez maski i rekawiczek. W lidlu na zjeżde juz drugi tydzień stoi zepsuty automat do dezyfencji rąk i firma która tak niby dba o klienta biedna nie ma czasu go naprawić. Słowem pic na wodę fotomontaż w tych sklepach w zakresie zasad wymaganych w czasie epidemi.

A epiedemia wcale nei zwalnai wprost przeciwnie nabiera tempa . Dzisiaj 500 nowych zarażonych i kolejne zgony. Sam minister ostrzega ,że we wrześniu spodziewsie drugiej fali ataku wirusa o wiele bardziej powaznego.

Do czasu zaszczepienia nikt nie ma szans w dłuższej perspektywie uniknięcia kontaktu z wisem bez żadnych konsekwencji dla zdrowia jego czy kogoś z rodziny.

facmen

wyPAD2020

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Koronawirus pokazał przede wszystkim ludzką tępotę,

Brawo mądrzy Polacy tak trzymać 😂.. Nie dać się idiotyzmom i idiotom...

Kasia..

Polacy pamiętajcie.. To już obowiązuje.

Od poniedziałku część klientów nie musi zakładać jednorazowych rękawiczek w czasie zakupów. ... Luzuje ona obowiązek noszenia rękawiczek jednorazowych podczas zakupów w sklepach, na straganach lub targowiskach..

Czyli zakładamy je wtedy kiedy robiliśmy to wcześniej dotykając pieczywa itp...

Masek też myślący nie musicie jest taki fajny punkcik w ustawie, wystarczy wejść, przeczytać i sobie zapamiętać. Dodam tylko że nie jest potrzebne okazywanie żadnego zaświadczenia o stanie zdrowia 😂

Kasia..

jasne nie zkaładajcie bo ta stara prukwa wam tak każe. specjalista od lizania plucha wymaczanego we własnej *****

facmen

wyPAD2020

Nie dać się idiotyzmom i idiotom... takich starych prukiew o mózgu wielkości orzeszka jest pełno. dbajcie o swoje zdrowie macie je tylko jedno i jak ognia unikajcie rad takich starych idiotek

facmen

wyPAD2020

To było do mądrych Polaków a nie do ciebie. Z tobą dyskusję skończyłam po wpisie o dzieciach!

Powtarzam tak jest macie jedno zdrowie, dbajcie o nie. Oddychajcie normalnie tak jak kiedyś, a nie tym co macie pod zawilgoconą \"maską\"! To jest siedlisko bakterii i grzybów taka wilgotna szmata na twarzy i będzie wam to wnikać do układu oddechowego!

Kasia..

tobie stara prukwo juz wnikła w miejsce gdzie normalni ludzie nosza to co im pozwala normalnie myśleć i funkcjonowac czego po twoich wpisach nie widać.

facmen

wyPAD2020

W Szwecji wielu seniorom w domach opieki zamiast leczenia Covid-19 podawana jest morfina, która hamuje oddychanie. Pojawiły się opinie, że takie leczenie to po prostu eutanazja. Najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, że popierająca mordowanie staruszków lewica, nie zauważa tego jak bardzo upodabnia się do swoich poprzedników z NSDAP. Co więcej oni naprawdę wierzą w to, że są antyfaszystami, nawet gdy mordują słabszych tak jak naziści.

Wrzuciłam wczoraj artykuł o tym. Stado baranów nawet bąka nie puściło w tym temacie. Oni chyba strasznie śpieszą się do tej zagrody. Jak patrzę to ich już nic nie wzrusza 😂....nawet jak im zaproponują to co w Szwecji w domach opieki i powiedzą że to dla ich dobra to też się zgodzą🤦‍♀️

Kasia..

Normalni ludzie olewają ciepłym moczem spiskowe teorie kaśki De.bilki .

facmen

trochę obiektywizmu !

jaka prukwa ?

toż to stara KVRVA - nazywaj sprawy po imieniu,
nie bój się pisać prawdy .

to co prukwo wczoraj ujawniałas nie odrzuciłem ale to co ty tu wypisujesz w sprawie o której ja pisze i ktora jest faktem sprawia ,ze jestes postrzegana jak zwyczajna idiotka.

bo co ma chipowanie wspolnego z faktem ,ze wpierwej grzebia palcem ***** w a potem macaja warzywa i owoce które ja przez przypadek nieświadomie kupię .

facmen

wyPAD2020

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0