czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kosiniak-Kamysz kąśliwie o Trzaskowskim: \"Jest od świtu do nocy w TVN\"

kup w media expert



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosiniak-Kamysz kąśliwie o Trzaskowskim: \\\"Jest od świtu do nocy w TVN\\\"

Tak się zapytałam bo może te elementy można zamówić i wymienić na nowe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosiniak-Kamysz kąśliwie o Trzaskowskim: \\\"Jest od świtu do nocy w TVN\\\"

nie raczej nie;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosiniak-Kamysz kąśliwie o Trzaskowskim: \\\"Jest od świtu do nocy w TVN\\\"

O to fajnie:)

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosiniak-Kamysz kąśliwie o Trzaskowskim: \\\"Jest od świtu do nocy w TVN\\\"

Fakt też uczylam sie w budowlance jest ok:) tylko facetka od niemca jest wredna i jak na kogoś sie uwezmie to juz koniec i nie chciałabym żeby ktoś na nia natrafił

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosiniak-Kamysz kąśliwie o Trzaskowskim: \\\"Jest od świtu do nocy w TVN\\\"

kleofasy


wiesz nie przesadzaj z tą psedo reklamą SERWIS NOKIA CARE,

oddałem tam kiedyś telefon tyle ,że byłem przy okazji to nie kosztowała mnie

podróż nie dość,że nie naprawili mi telefonu to jeszcze zażądali zapłaty,

miałem z nimi problem,a co do wyświetlacza w telefonie to nie potrzeba

serwisu do tego bo dużo osób samemu potrafi to zrobić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosiniak-Kamysz kąśliwie o Trzaskowskim: \\\"Jest od świtu do nocy w TVN\\\"

towarzystwo nieco sie zmienilo .. wpuszczaja tylko z dowodami wiec zadnej 15 ostatnimi czasy niema jest naprawde przyjemnie i z klasa a co do niedzieli to towarzystwo nawet do 6dych a muzyka naprawde przyjemna wiec jesli sami niezobaczycie to sie nie przekonacie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosiniak-Kamysz kąśliwie o Trzaskowskim: \\\"Jest od świtu do nocy w TVN\\\"

sympatia oddawala na polowa teraz wysylaja klienta jak czegos nie dadza rady zrobic...kiedys jak jeszcze ten serwis byl dobry .od jakiegos czasu spadl na psy niestety..zjeb****i mi iphone i jeszcze nie potrafili sie do bledu przyznac..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosiniak-Kamysz kąśliwie o Trzaskowskim: \\\"Jest od świtu do nocy w TVN\\\"

Jesli nic nie wskurasz to jesli bedziesz chciala w ostatecznosci zmuszona isc prywatnie mozesz zadzwonic pod numer (86) 2160154.Jest to numer domu dr.Kalinowskiej,okulistki.Jej maz jest dobrym laryngologem i tez przyjmuje prywatnie.
Czasami lepiej zaplacic niz sleczec z dzieckiem pod gabinetem,albo sluchac jakiejs bzdziagwy w okienku ktora przyjmuje zgloszenie rejestracyjne jakby ktos ja z rana w pi......e kopnal.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosiniak-Kamysz kąśliwie o Trzaskowskim: \\\"Jest od świtu do nocy w TVN\\\"

Wejdźcie w linka i kliknijcie 'lubię to' (osoby które mają facebook)walczymy w konkursie o chustę dla synka! Konkurs trwa do dzisiaj więc dużo czasu nie mamy a głosów nam potrzeba coraz więcej!

http://pl.lennylamb.com/designs/628

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosiniak-Kamysz kąśliwie o Trzaskowskim: \\\"Jest od świtu do nocy w TVN\\\"

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosiniak-Kamysz kąśliwie o Trzaskowskim: \\\"Jest od świtu do nocy w TVN\\\"

Przypominam, mecz już JUTRO! (w piątek)

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org