sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Stosunek pis do pedofilów w sutannach.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stosunek pis do pedofilów w sutannach.

Masakra 2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stosunek pis do pedofilów w sutannach.

Brzeczy...dokładnie tak,popieram to co piszesz,ale,że gościu zażyczył sobie podwózkę do domu,to już przekracza wszelkie normy,może pomylił Twoje auto z taxi ??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stosunek pis do pedofilów w sutannach.

jak emerytury odbierają to jest faktycznie traumatycznie, ale po coś jest konto internetowe, ja osobiście w banku pko byłem w ciągu 3 lat może 2 razy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stosunek pis do pedofilów w sutannach.

Najlepiej się nauczysz na wyjeździe, ew. Białystok. Ja tam jakieś podstawy znam, i byc może od października zacznę szlifować dalej ten język :)

A co dialektów, wiem bokmål i nynosk są najbardziej popularne, jednak spotkałam się wiele razy z innymi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stosunek pis do pedofilów w sutannach.

Zwracam się o pomoc w zidentyfikowaniu wandala, który rozmyślnie niszczy, jeżdżąc kładem, świeżo sazianą trawę na plaży miejskiej w Łomży. Robi to regularnie kpiąc sibie z reagujących na to plażowiczów!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stosunek pis do pedofilów w sutannach.

Bardzo dobry sklep z artykułami Berghoff'a znajduje się w internecie - polecam www.domogrodhobby.pl

Duży wybór akcesoriów kuchennych oraz narzędzi ogrodowych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org