sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dlaczego POprzedni rzecznik praw dziecko z PełO ani razu nie zainteresował się pedofilią ?

Piszę pracę magisterską, niezbędna mi jest wasza pomoc
oto link do ankiety (z góry dziękuję):

http://www.ankietka.pl/ankieta/89337/gangi-motocyklowe-analiza-swiadomosci-spolecznej.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego POprzedni rzecznik praw dziecko z PełO ani razu nie zainteresował się pedofilią ?

a te w łomży na Dmowskiego które jest zamknięte o 1.5 tyg ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego POprzedni rzecznik praw dziecko z PełO ani razu nie zainteresował się pedofilią ?

ja tam sprawdzałem wszystko na zapłonie, a było to prawie 2 lata temu :) Jak wrzucisz wsteczny na zapalonym silniku to nie wysiądziesz sprawdzić wstecznych, a egzaminatora możesz o pomoc poprosić tylko przy stopie. Więc na zapłonie, a tylna przeciwmgłowa na włączonych pozycyjnych.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego POprzedni rzecznik praw dziecko z PełO ani razu nie zainteresował się pedofilią ?

Katedra ma odrestaurowane całe mury ba zewnątrz oprócz dzwonnicy a i ta jest
w trakcie remontu.
Właśnie proboszcz fundusze dostał!
W środku też jest pięknie odnowiona!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego POprzedni rzecznik praw dziecko z PełO ani razu nie zainteresował się pedofilią ?

Pko bp? Chyba jaja sobie robisz...

Jest zupełnie odwrotnie właśnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego POprzedni rzecznik praw dziecko z PełO ani razu nie zainteresował się pedofilią ?

najlepszym wyborem jest

SERWIS NOKIA CARE

2 takie serwisy znajduja sie w bialymstoku

daleko ale warto...

po pierwsze naprawiaja bardzo szybko - zazwyczaj w przeciagu tego samego dnia a o mozliwosci odbioru informuja smsem

po drugie mozesz wziasc telefo nzastepszy [byle jaki] nawet na miesiac jak nie uda ci sie szybko odebrac

po trzecie naprawiaja WSZYSTKO i nie pytaja sie co sie stalo

PRZYKLAD

wymienili mi wyswietlacz ktory przyznam ze zostal pobity z mojej winy - telefon spadl mi z komody

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego POprzedni rzecznik praw dziecko z PełO ani razu nie zainteresował się pedofilią ?

masakra

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org