wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Bardzo odważna Kobieta

Jest jakis plan juwenalii ? Co i jak i gdzie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo odważna Kobieta

czy ktoś orientuje się kiedy i w jakiej parafii będzie teraz najbliższy kurs przedmałżeński w łomży??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo odważna Kobieta

tylko zeby jej sodówka nie uderzyła jak Farnej :D
a poza tym gratulacje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo odważna Kobieta

szukałam wcześniej, ale niestety nie znalazłam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo odważna Kobieta

Tym razem wystąpi na festiwalu Opole. W koncercie Super Premiery 2012, trzymamy kciuki !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo odważna Kobieta

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo odważna Kobieta

http://www.swiat-reklam.net/pages/ptp.php?refid=rogal301
tu masz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo odważna Kobieta

http://www.swiat-reklam.net/pages/ptp.php?refid=rogal301
tu masz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo odważna Kobieta

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo odważna Kobieta

Kościół Świń
Parafialny - religijny "Folwark zwierzęcy" (tytuł książki o totalnym zakłamaniu społecznym)

Obłudny proboszcz wykształconej przy Św. Krzyżu parafialnej obłudy
Jego pozoranctwo i populizm inwestora budującego kościół z betonu i stali diabli nadali.

Wazeliniarz kurialnych prominentów niebezinteresowny przydupnik Biskupa Bronakowskiego

Religijny Szmaciarz ozdobiony szatą z liturgicznych obrzędowych łachmanów zatroskany o swoje świątynne interesy realizowane kosztem społecznej ofiary.
Proboszcz parafii z pod znaku Św. Krzyża jest taki sam jak partyjni politycy zatroskany o tych a raczej o to co realizują jego cele a raczej o to przynosi mu obłudne korzyści.


Zakłamana religijna rzymskokatolicka "Cosa nostra" (mafia) lokalnych kapłanów - fałszywych liderów społecznych dbających o swoje świątynne interesy tak jak Kapłani którzy zajebali życie Boże nie tylko Jezusa którego niebezinteresownie poszczuli wiernymi sobie ludźmi i z krzyżem pognali na Golgotę

Curva(łac.) Kościół Curva Wiary nie do wiary i taka w nim Curva Nadzieja dla parafialnej Ziemi Łomżyńskiej wypełnionej religijną Curva Miłością Bliźniego ...

...nastawnią na : budowę, odbudowę, rozbudowę, renowację, konserwację, rewitalizacje, obronę i realizację Arcy Kapłańskich świątynnych interesów "prywaty" religijnych sakrobiznesmenów
promujących i wspierających towarzystwo wzajemnej adoracji które tak jak "wolne media" Prawdę i Wolność zawierają tylko w tytule co widać wyraźnie w Kurii Watykanu nie tylko na Plebaniach parafialnej Ziemi Łomżyńskiej.

A. Godlewski, A. Popielski, A. Polakowski, Kustoszu Mieczkowski - Pytam was :

"Przyjacielu po coś przyszedł ?"

Kim jest dla Ciebie Jezus Chrystus parafialny - obrzędowy cwaniaczku ?

O wy obłudni religijni - obrzędowi szmaciarze nie szata zdobi człowieka
O czym to świadczy ...


Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo odważna Kobieta

lomzanin, jesteś opóźniony w rozwoju jeśli tak to zrozumiałeś, pało...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo odważna Kobieta

10 tygodni to dluzej niz niejedno malzenstwo :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo odważna Kobieta

Kto Cie tak skrzywdził kolego, żeś taki sfrustrowany i zdeterminowany. Nie było wówczas aborcji , czy co? Miej pretensje do swoich starych, że cię takiego niedorozwoja zmajstrowali, a teraz się wyżywasz się na innych, sugerując swoje bzdury na każdym forum.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo odważna Kobieta

chodzi o piwko ?:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo odważna Kobieta

robisz się sławny

http://www.mylomza.pl/home/lomza/item/2420-kierowc%C4%99.html xd

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo odważna Kobieta

gdzie najtaniej wywołam około 100 zdjęć?

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo odważna Kobieta

Ale ktoś z was odbiera już tą telewizję żeby się podzielić wrażeniami czy nie? Ja mam i więcej problemów niż zadowolenia bo strasznie pikseluje i nie wiem czy to wina sprzętu czy nadajników, dlatego szukam kogoś kto w Łomży ma i może powiedzieć jak to u niego wygląda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo odważna Kobieta

Student WSA?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org