sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Będzie się działo!!!!

w Konarzycach za torami około ze 100 met. po lewej str ( ten pierwszy )
ma w ofercie karmy dla psów na zamówienie firmy de heus, rewelacja, polecam moje psy odchowały się (i chowają )na tym i sporadycznie na kurczaku, a i cena takiej kary też nie wysoka

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Będzie się działo!!!!

ta baba wygląda jak jakaś karykatura, gruba obleśna bleeee i 40 lat śpiewa te same piosenki, czas chyba dać se spokój i opuścić scenę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Będzie się działo!!!!

to moze naprawde disco pole a nie np.ROLING STONES ciekawy jestem ile by przyszlo Lomzanow na taki koncert ?.Przeciez nie jestysmi gorsi od za......j Wa-wy czy Sledzi!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Będzie się działo!!!!

Nie ma czego :-)

Miło, że "krajanka" wygrała... chociaż renoma konkursu już nie taka jak kiedyś.
Niestety poziom wykonawców całego konkursu bardzo niski: słabo wokalnie, fałsze...
Autentyczny i dobry dla mnie był tylko moment wzruszenia J. po wynikach.

Ale życzę powodzenia, wytrwałości w doskonaleniu śpiewu.

ktośiek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Będzie się działo!!!!

jaki kraj takie piosnki :]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Będzie się działo!!!!

Polecam hodowlę w okolicach Mrągowa u p. Tymoszuk. Sam brałem od nich szczeniaka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Będzie się działo!!!!

Sprzedam huśtawkę ogrodową z drewna. Nowa pomalowana impregnatem kolor pinia. Cena 500 zł.
Cena: 500 zł
Kontakt: 668363428

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Będzie się działo!!!!

Ważne, żeby nie podawać samego mięsa. Gotowane mięso mieszaj z marchewką (jeżeli nie lubi tartej surowej, to rozgnieć ugotowaną i zmieszaj z mięsem).
Do tego dodaj np. kaszę gotowaną.
Unikaj wieprzowiny i niezbyt często podawaj podroby. Wędliny też nie są wskazane.

Całość uzupełniaj suchą karmą dobrej jakości.

Unikaj karm Pedigree. Oczywiście kategorycznie zabronione są kości gotowane, szczególnie te z kurczaka!

Możesz też od czasu do czasu podać gotowane żółtko z jajka (białko zabronione!).

Pamiętaj też, żeby po jedzeniu nie bawić się z psem. Daj mu pół godziny, do godziny - niech trochę przetrawi, zanim będzie biegać i skakać.

Jeżeli masz książeczkę zdrowia psa, również w niej powinnaś znaleźć wskazówki dotyczące utrzymania psiaka.

To, czy dobrze go odżywiasz, możesz później wywnioskować m.in. po trzech rzeczach: nastroju psa, połysku sierści (włosów) i konsystencji kupy.

Pozdrawiam.

ktośiek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Będzie się działo!!!!

Witamy reklame

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Będzie się działo!!!!

Aha i jeszcze jedno:
Nie wiem jak to zrobiliście,że 3W zagrają w Łomży 1.06 kiedy grają w ten sam dzień na drugim końcu Polski-w Łodzi :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Będzie się działo!!!!

uda się jej, 3 majmy kciuki, napewno zaczną się jakieś wyjazdy na imprezy typu "Gościniec Łomżyński" ale to nie uniknione kasa to kasa...

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Będzie się działo!!!!

moim zdaniem a w roku w kilkunastu salach jestem i powiem tak niema lepszej
obsługi W ŁOMŻY jak w jedrusiowej zagrodzie dziewczyny są sympatyczne i usmiechniete nigdy nie bylo zadnych problemów pozdzro dla obsługi z J.Z

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Będzie się działo!!!!

Peg-Perego!gondola może być używana jako łóżeczko(np.podczas wyjazdów)!Super funkcjonalny!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Będzie się działo!!!!

fanka:):)
Tak dosłownie wsadził ?
całą ? :):):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Będzie się działo!!!!

W tym rejonie będzie obwodnica więc pewnie działki są już wykupione przez państwo

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org