poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Brawo policja

Chaberek na 100 %, z Panem Mirkiem idzie się dogadać , jak chcesz to i dwu-płatowca będzie miał który będzie latał i ciągnął za sobą info kto z kim się żeni czy też wychodzi za mąż



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo policja

Interesuję mnie zarejestrowanie pieska ,osoby w temacie proszę o delikatne wtajemniczenie mnie z instrukcją od czego zacząć i na czym skończyć, jaki tego koszt ?.dziękuję i pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo policja

z tego co wiem to koszt jest ok 80-90 zł rocznie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo policja

Ysska,raczej chodzi o to jakiej marki rowery są używane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo policja

KRYSZTALOWY DWOR,SALA PIEKNA,JEDZENIE SUPER I DLA DZIECI SA ATRAKCJE,ZABAWY NA DWORZU LUB W SALI NA GORZE!MOZNA TAM NAWET KRZYSTAC Z GIER PSP,OBSLUGA MILA



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo policja

Słyszał(a) ;) W ciągu miesiąca chyba się dotrze powolutku co? nie bój damy radę;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo policja

Maruda jedzie na kolonie?
Troche za wczesnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo policja

Freszka

Z tego co pamiętam, a swojego psa rejestrowałem w ubiegłym roku, nie potrzebujesz do tego żadnych zaświadczeń.
Wszystko załatwiasz w Urzędzie Miasta na Starym Rynku (pierwszy pokój za Kasą na parterze).
Wypełniasz formularz, dostajesz kwit do kasy (opłata jest proporcjonalnie zmniejszona o ilość miesięcy bieżącego roku które już minęły), po opłaceniu dostajesz (czerwony) numerek dla psa i to wszystko.

Pozdrowienia



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo policja

Maruda,to prawda ze Zezowaty ma byc waszym opiekunem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo policja

dla osoby dorosłej czy dziecka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo policja

ja to bym przywrócił tej hali jej pierwotne przeznaczenie. Po prostu tak jakbyło dawniej - sprzedaż warzyw i owoców , nabiału i stoiska z miesem i wedliną. To jedyne co się przyjmie. Po co jakieś muzealne czy inne pierdoły. Ludzie kupuja na rynku pod gołym niebem często w syfie i brudzie. A w tej hali byłoby czysto przyjemnie i co wazne wiele osób starszych miałoby bardzo blisko. Oczywiście hala winna być czynna do 18.00 . Takie hale istnieja w innych miastach np hala targowa Gdyni i maja się bardzo dobrze. Po co robić na siłe jakaś kulture jak na nią nie ma zapotrzebowania - patrz muzeum , basen , stadion. cZY TAM PRZEWALAJĄ SIE TŁUMY?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo policja

jakby była galeria to byłyby a tak to kreca sie takie towary po trójkącie : Mcdonald - Statoil - Yam Cafe. Udają ,że coś kupują ,dzwonią , robia głupie miny i czekają. Więc u nas to nie galerianki tylko trójkaciary.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo policja

a ja mam gipsowe i nie narzekam - nic nie pęka nie odpada i wcale nie sa krusze.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo policja

Viad dzięki serdeczne :)pozdrawiam
TEMAT ZAMKNIĘTY.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo policja

GoGLLe gryzie !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo policja

Jakie jest zapotrzebowanie na kulturę w Łomży pokazała ostatnio noc muzeów: setki łomżyniaków i przyjezdnych przemierzało ulice w poszukiwaniu potrzeb "wyższego rzędu" . Wg. mnie w hali powinny znaleźć się: galeria, klimatyczna jazzowa knajpa ( oczywiście z alkoholem), kawiarnia , kameralna salka koncertowa itp Budynek najlepiej z dużymi przeszkleniami w parterze ( oczywiście uzależnione od zgody konserwatora zabytków) zachęcającymi do wejścia osoby z zewnątrz.

W hali osobiście byłem 10 lat temu i zapamiętałem nieprzyjemny zapach mięsa, widok chińskich skarpet i butów ze stadionu a ogólne budynek hali jako nieprzyjazne, oderwane od potrzeb miejsce w sercu miasta.

handel pietruszką, burakiem i mięsem odbywa się przy dworcu PKS



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo policja

znajomy ma do sprzedania SUZUKI Kingquad 700 - 2006 rok z wyciągarką i zarejestrowany. Jak coś to pisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo policja

Ze starej ruiny, jaką był budynek Straży Pożarnej dało się zrobić wartościową rzecz. Nie ma się czego wstydzić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo policja

W najbliższym czasie będzie więcej szczegółów, na facebooku znajduje się dużo więcej informacji, jednak nie każdy profil posiada.
Dokładnie tak, naszym atutem jest mobilność, wszelka usługa wykonywana jest u klienta, za którą klient na terenie Łomży nie ponosi dodatkowych kosztów.
Jeśli chcecie poznać efekty naszych prac zapraszam na stronę:
http://www.facebook.com/pages/Mobilna-Myjnia-Parowa-SteamArt-Mobile-%C5%81om%C5%BCaWarszawa/327437083988633

Co do cennika na facebooku, proszę nie interpretować go dosłownie, ceny podane są średnie z kilku województw. W najbliższym czasie, pojawi się cennik tylko na Łomżę i okolice.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo policja

13

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo policja

zezowate, masz jakieś dane czy są w stanie utrzymać ten obiekt teraz?
Twoim zdaniem muzeum i kawiarenka utrzymają ? Nawet jeśli czynsze by nie wzrosły za wynajem powierzchni kupcom, to po remoncie spadną koszty utrzymania chociażby na ogrzewaniu. A miasto czy wyjdzie na zero czy mniej dopłaci za taką halę to jednak zaoszczędzi, niż by miało tam urządzać kulturalną szopkę. Miasto dopłaca już do stadionu, basenów, starczy...
Więc, jeśli z ciebie taki miłośnik kultury i preferujesz tam muzea to masz prawo mieć swoje zdanie ale zobaczymy kto miał racje i ile ludzi będzie się tam przewijać. A hala ma być wyremontowana ze względów technicznych i wizerunkowych tak i tak. Swoją drogą kilkanaście milionów zł to się nie mieści w pale...
Ja wolę jednak jak miasto pomaga kupcom miejscowym, przy tym poprawiając wizerunek miasta niż jak miałoby to zrobić dla wielkiego koncernu budującego galerię.
P.S. trochę napisałeś chaotycznie i nie wiem czy ta kwestia o pietruszce tyczy się hali? bo ja nigdy o warzywach w tym miejscu nie pisałem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo policja

o jej nie bądź taki drobiazgowy ważne że ma serce do zwierząt !

badzkiwi napisał(a):

> Sarenka....... Nie ma takiej rasy psa.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo policja

nikt nic nie wie na ten temat?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org