środa, 15 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
WIADOMOŚCI

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIADOMOŚCI

Bardzo mi przykro prosze pani czarna,lub panie kurczak że nie będę mógł wam poświęcić więcej swojego czasu dziś.
W przypadku nagłej potrzeby skontaktowania się ze mną proszę o telefon.
Ja się nie ukrywam.Moje dane są ogólnodostępne.Wystarczy wpisać w gogle mój numer telefonu- 606 345 351 .
Pozdrawiam.
Zbigniew Bochiński

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIADOMOŚCI

wiocha ze mucha niesiada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIADOMOŚCI

nie wiem czemu jeszcze radni dostaja podwyzke diet.
ja bym im opiedolił kawał kasy a nie dziadów trzymac a nawet głupie barany na białystok nie spojrza jak tam miasto sie rozwija bo oni nam wszystko sprzataja sprzed nosa bo naszym pajacom sie robic nic nie chce

nie chce sie robic majaówki nic sie nie chce bo i po co
za diedte pojada sobie poza misto i w dupie maja swoich wyborców
wiecznie nie ma kasy to za co podwyzka
moze wrescie i ich kryzys by mógł tracic i taki prezydencik za 5000 wyzyje dziadek stary jak reszta jego kolegów po 800 zł renty ma.
a reszta ekipy w czasach wielkiego kryzysu w czynie społecznym niech robia jak tak detlaruja ze walcza o lepsze jutro dla łomzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIADOMOŚCI

dziś została podrzucona na naszą posesję śliczna suczka czszeniak ze względu na to że już mamy psy nie możemy jej przygarnąć czy może ktoś z was będzie chętny się nią zaopiekować

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIADOMOŚCI

westa skonczta z tymi egzaminami kiego to sie h*ja stresowac i co kilka dni nowy temat ... ic popacz albo nie pacz ic na egzamin fsionc i ogien na tloki !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIADOMOŚCI

maruda siedz cicho a nie propagande siejesz jak masz zamiar siedziec w domu to siedz .A jak ktoś woli obejrzec Jako kolwiek gwiazdę to wyjdzie a zreszto POLSKA TO WOLNY KRAJ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIADOMOŚCI

Nie przypadkiem na bema na garażach ? bo leży jakaś rejestracja BL

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org