środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
...i kto to mówił..?

Dobrze go podsumowali, taki byl wygadany i pewny siebie w internecie a jak Borek podszedł z mikrofonem Najman zwiał i kobitka z "pucharem" musiala go gonić :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...i kto to mówił..?

Foto Gabs Stary Rynek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...i kto to mówił..?

Studio-Mp na Mazowieckiej tam jest towar 1 wsza klasa nie jakieś na wagę czy po 50groszy poprostu sama sprawdż. Teraz i chemie z niemiec maja mieszkam blisko i jestem co poniedziałek jak nowa dostawa jest zawsze coś idzie wybrać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...i kto to mówił..?

No i tak się uwielbiają, a spotkać się nie mogą, trochę cywilnej odwagi i albo buzi , albo ratuj się kto może:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...i kto to mówił..?

co ja bede z toba dyskutowal skoro ty naczytales sie na forum i wiesz lepiej



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...i kto to mówił..?

Andrzej zmień lekarza bo ten cię oszukuje!!!!!Nie wiem co ci duchowni ci zrobili ale naprawdę musiało to boleć skoro tak tu ujadasz i pieprzysz takie kocopoły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...i kto to mówił..?

Podobno w Piątnicy ktoś przerabia na dvd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...i kto to mówił..?

W odniesieniu jak wyżej - wyżej już nie można w odniesieniu do Świadectwa Prawdy danego przez Jezusa i Prawdy przez Niego w tym Świadectwie Objawionej na Sposób Ludzki i Boski oraz w nawiązaniu do cytowanej wypowiedzi cyt.

"Autor: jankeson (---.cdma.centertel.pl)
Data: 28-04-12 07:18

Andrzej zmień lekarza bo ten cię oszukuje
!!!!!Nie wiem co ci duchowni ci zrobili ale naprawdę musiało to boleć skoro tak tu ujadasz i pieprzysz takie kocopoły."
____________________________________________________________


taa...



Błędy lekarskie tak samo Błędy duszpasterskie ...
są nieodwracalne i powodują wyniszczenie którego ofiarą jest zawsze zdrowy człowiek i jego rodzina - Ludzie tracący bezpowrotnie pierwotny dobry stan zdrowia biologicznego i społeczno ekonomicznego o "duchowym" czytam "psychicznym" nie wspomnę

Kto jest za to odpowiedzialny ?
Kto ponosi koszty tych błędów ?
Kto z powodu tych błędów traci życie społeczne i biologiczne ?

Podobnie Jezus na Sądzie i na Golgocie. - czyja to tak naprawdę ofiara ?
Czyja to sakra mętna pomyłka - czyj to sakra mętny błąd owoc serii błędów duszpasterskich ? retorycznie
Tak samo śmiertelny jest owoc serii błędów lekarskich -

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


Idź i powiedz dobrym ludziom jeśli takich znasz że na nich czekam.
Nie mam siły żyć w tym parafialnym szambie zakłamania parafialnych dygnitarzy i ich Różańcowego - modlitewnego motłochu.


Różaniec stał się tak Zły jak nóż którym podcina się gardła pomimo tego że zrobiono go do czynienia dobra - krojenia chleba.




Czekam tu na prawdziwych autentycznych Chrześcijan a nie pożeraczy przeistoczonej mąki i wody pod postacią komunikanta


Czekam tu na autentycznych Chrześcijan którzy żyją w duchu oryginalnej nauki Jezusa którego tu na religijnej Ziemi Łomżyńskiej ludzie mają na ustach i dupie.

Czkam tu na Ludzi co mają choć odrobinę Serca i rozumu na sposób Ludzki i Boski zgodnego z oryginalną nauką Jezusa.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


Czekam tu na ludzi dobrych jak chleb i wino.

Wobec niemizdrzącego mnie zła - kwasu jakiego doświadczyłem od ludzi posługujących się fałszywie różańcem i strojami liturgicznymi.


taa...

Biskup Stefanek ...

... Głosiciel miłości i miłosierdzia w swoim zawołaniu napisał tł. " We wszystkim Chrystus" - mentalność Judasza który Jezusa myślał stosować do swoich potrzeb.

Biskup Stanisław Stefanek...

...Anty Pasterz Jezusa "nieomylny" lansuje się w Radio pod hasłem " My nie możemy zejść z drogi" Oni są jak przecinak idący na oślep jak zło dziejski taran w bramę - Czy tak wygląda nawracanie - bezmyślne parcie na przód ?
On nikogo nie zawraca nie nawraca - nie doświadczam owoców jego nawracania oświadczając owoców Jego religijnego narcyzmu

Biskup Stanisław Stefanek...

Nie słyszałem aby w beznadziejnym radio nadzieja prowadził dialog z parafialną sytuacją na Ziemi Łomżyńskiej wobec której brak mu pokory na sposób Ludzki i Boski. On w tym radio jest tak mało wiary godny jak propaganda Urbana w stanie wojennym.





POZYTYW i NEGATYW Prawdy WIARY

KTO jest KTO ?

KTO tak naprawdę jest autentycznie Kim ? (na drodze zbawienia)
Tak samo na drodze Jezusa na której religijnie Go "zjedzono" bo szedł pod prąd - w przeciwną stronę niż Arcy Kapłani - Arcy Pasterze tak samo jak Arcy Biskupi podążający w przeciwną (?) stronę niż oryginalne Nauczanie Jezusa powracając do grzechów głównych swoich Arcy Kapłańskich korzeni
z powodu których zostało zaszczute przez nich żucie Boże w społeczeństwie nie tylko na Ziemi Łomżyńskiej tak samo jak na całej Ziemi Świętej nie tylko w Jerozolimie.


O czym to świadczy ...

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...i kto to mówił..?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...i kto to mówił..?

czy warto?
Na pewno choć oglądałem ten film dziesiątki razy. W 3D ten film jest Zaje*****.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...i kto to mówił..?

a ja polecam sama siebie a dokladniej mojego meza...tyle ze hmmmmmm ze wzgledu na duzy ruch w budowlance jak na razie brak czasu na stolarke...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...i kto to mówił..?


Taka cisza , czyżby wczoraj 27.04.12 i dziś 28.04.12 nasz " bohater " , Autor : CXRSa1 ,

miał od 9:00 do 15:15 zajęcia z zakresu szkolenia komputerowego :
" Szkolenie ABC Przedsiębiorczości " ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org