czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nur für Deutsche? Znany napis z II wojny. Jakże aktualny. Wolność obywatelska tylko dla PiSdowatych

jedyne wyjscie to porozwoz po roznych koszach jak masz moze taka mozliwosc bo smieciarka jak bys dala 2 tysiace to by zabrali

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nur für Deutsche? Znany napis z II wojny. Jakże aktualny. Wolność obywatelska tylko dla PiSdowatych

ja na Skarpie dostałem surowe devolaye, przekroiłem, sprawdziłaem, zareklamowałem i.... dotałem te same devolaye tylko podsmażone. Także teraz szerokim łukiem omijam tą knajpę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nur für Deutsche? Znany napis z II wojny. Jakże aktualny. Wolność obywatelska tylko dla PiSdowatych

Autor: ziaam (---.ip.netia.com.pl)
Data: 27-04-12 15:41

Weźcie ludzie nie dajcie się prowokować i nie odpisujcie temu człowieczkowi od tematu.
Niech gada sam ze sobą - jak widać dobrze mu to wychodzi.


______________________________________________________


taa...


Do komunii zapewne pierwsi w kolejce a i zapewne pierwsi do krzyża


Co uważasz za prowokację ?

Takie tu słomiane Chrześcijaństwo jak chochoły przy Kościelnych ołtarzykach.

Takie tu Chrześcijaństwo jak na Golgocie i jak na Sądzie u Piłata kiedy trzeba procesyjnie wyjść na ulice z Jezusem na krzyżu ?


Ani tu Bożego serca w Kościołach niema ani w nich Bożego rozumu - Proboszczowie tak samo jak ich dzwonnice - Cymbały Brzmiące ! i na swoją cymbalską modłę robią Cymbała Brzmiącego z Jezusa ...

... któremu dają posłuch nie dając Mu miłości między sobą na sposób Ludzki i Boski niszczą Owoc Jego Życia jakim społeczeństwo Lud Boży - Boże Ciało i jakim Jest Jego oryginalna nauka społeczna i jej świadectwo - ...

... Świadectwo Prawdy tak samo tu na parafialnej Ziemi Łomżyńskiej deprawowanej Prawdy przez zakłamany Kolektyw księży wszelkiej maści jak za czasów Jezusa kiedy tacy jak Oni - Kapłani religijni Duszpasterze wyznawcy Boga - tego samego Boga i tak samo jak Sanhedryn dali tak samo temu samemu Jezusowi fałszywe Świadectwo Prawdy - Tej prawdy o tym co doprowadziło do społecznego religijnego zaszczucia życia Bożego na sposób Ludzki i Boski


Społeczny Owoc cierpienia życia Bożego w społeczeństwie Ciała Bożego auto destrukcyjnie działającej w nim zdeprawowanej - sprzeniewierzonej Wiary skierowanej przeciw własnemu życiu - przeciw własnemu źródłu życia na sposób Ludzki i Boski i nastawionej na budowę świątynnych arcy pasterskich interesów



Budujecie to co Jezus zachęcał burzyć i nie budujecie tego czego uczył was Budować ?

Kto tu w Diecezji Biskupów na Ziemi Łomżyńskiej jest kierownikiem tego Rzymskokatolickiego placu budowy jakim jest wasz Kościół - ...


... co wy na fundamencie Jezusa - skale pierwszych chrześcijan tu budujecie ?



Religijni P A R T A C Z E

Wasze kościoły z betonu i stali diabli nadali ...



O czym to świadczy ...


Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nur für Deutsche? Znany napis z II wojny. Jakże aktualny. Wolność obywatelska tylko dla PiSdowatych

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nur für Deutsche? Znany napis z II wojny. Jakże aktualny. Wolność obywatelska tylko dla PiSdowatych

zezowate wiosna jest czas siewów i orki:)))))))))))

Autor: zezowate szczęscie (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 22-03-17 11:53

Odkupie kwoty mleczne?

A co ty krowy pasiesz pod Łomżo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nur für Deutsche? Znany napis z II wojny. Jakże aktualny. Wolność obywatelska tylko dla PiSdowatych

najgorsze jest to że człowiek podpisuję tą umowę. Kurier przychodzi i mówi żeby podpisać tu i tu a ręką zasłania logo i tekst z kim będzie podpisywana umowa. Do Netii nic nie mam osobiście ale to co robi DIALOG z ludźmi to mnie przeraża. Bez urazy ale z takimi to za jaja i na słup

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org