piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
G. Braun w Sejmie: SZCZĘŚĆ BOŻE i pyta...

co Wy macie do tzw "umów śmieciowych"? czy wierzycie we wszystko co tylko podadzą Wam na tacy w propagandowych mediach? czy wierzycie w każde piękne słowo jakiegoś zakłamanego polityka, który nawet nie ma pojęcia jakie są formy zatrudnienia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: G. Braun w Sejmie: SZCZĘŚĆ BOŻE i pyta...

Constantine

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: G. Braun w Sejmie: SZCZĘŚĆ BOŻE i pyta...

niewarto pracowac lepiej gruchy zbijac,hihihi mama ma rente to na chlanie wystarczy hihihi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: G. Braun w Sejmie: SZCZĘŚĆ BOŻE i pyta...

CXRSa1 jedziesz z tą gęsią pościgową :DDD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: G. Braun w Sejmie: SZCZĘŚĆ BOŻE i pyta...


TU jest odpowiedż DLACZEGO wdaję się w " dyskusję " z tym POPAPRAŃCEM .

Osobiście nie dotyka mnie to co pisze andzia C vel CXRSa1 vel miriamjan , wręcz przeciwnie , bawi mnie jego głupota . Czytając jego posty , boki można zrywać ze śmiechu , jak ten IDIOTA się pogrąża swoimi wypowiedziami . Jak STARA BEZZĘBNA SUKA , która jak nie może ugryżć , to chociaż sobie poszczeka .
DEBIL założył już kilkanaście tematów , a ja odpowiem mu tym jednym .

Z każdym nowo założonym tematem , każdą wypowiedzią - postem , ten IDIOTA , sam się KOMPROMITUJE i OŚMIESZA .
Niech pisze więcej , jego GŁUPOTA dotrze do szerszego kręgu użytkowników tego forum .

Podbijam czasem temat , aby obnażyć jego INDOLENCJĘ i PROSTACTWO umysłowe . Ten KMIOT nie potrafi sam napisać jednego zdania w miarę poprawnie po polsku . Każda jego wypowiedż to stek bzdur i bełkot obłąkanego frustrata . Gdyby zwrócić uwagę na tok jego wypowiedzi , zawsze wychodzi na jaw " poszarpany proces myślowy " oderwany od sensu stricto sprawy . Pisze jak jakiś PARANOIK , bez ładu i składu różne brednie i głupoty .
Nie potrafi zachować zimnej krwi i rzuca się jak g....o w przeręblu . Z braku argumentów podpiera się dziecinnymi wrzutkami/wklejkami z netu , lub odwraca kota ogonem i powiela moje wcześniejsze posty lub sformułowania .
Wydaje się, że mamy tu przykład klasycznej SCHIZOFRENI, rozszczepienia umysłu . Na to wskazują upośledzenie myślenia i problemy z zachowaniem emocji , niespójność wypowiedzi i procesów myślowych , oraz objawy mutyzmu .
Czy nie zastanawia Was dziwaczność tematów i wypowiedzi pisanych przez Andy C vel CXRSa1 vel miriamjan ?
Irracjonalne zachowanie ?

To stary 48 letni prawiczek-kawaler , bezrobotny kmiot z podkolneńskiej wsi , biedny DUPEK , który sobie nigdy w życiu nie p....ł , a gdyby tam u niego na rodzinnej wsi , krowy w majtkach chodziły , to by i nigdy p...y na oczy nie widział . BARANI ŁEB skończył tylko z trudem siedmioklasową szkołę powszechną i nie może nigdzie znależć pracy , a i do tego dokładają się problemy sfery seksualnej ( jakiej on jest orientacji , to pies go wie ) . Wszystko to powoduje u niego zaburzenia emocjonalne , a niemożność realizacji celu wywołuje przykre emocje frustracji .
Frustracja natomiast podsycana przez ból , gniew i złość , wywołuje irytację i agresję , przejawiającą się tu na forum 4lomza , gdzie uważa , że właśnie tu może się odegrać za swoje przesrane życie . Według niego , tu się właśnie samorealizuje i tu tylko może błysnąć " inteligencją ", bo w realu jest NIKIM , totalne ZERO . Anonimowość zapewnia mu pozorne bezpieczeństwo , więc śmiało puszcza wodze fantazji i struga " bohatera " .
Stres spowodowany brakiem perspektyw i ograniczonymi możliwościami rozwoju , potęguje poczucie krzywdy i zainicjował wystąpienie psychozy .

Syndrom osoby pokrzywdzonej spowodował trudności w komunikacji interpersonalnej. W odwecie, wszechobecne pragnienie zaistnienia na szerszym forum , jak i pogrążenia oraz zniszczenia Pana zezowate szczęscie , przeszkadza mu pragmatycznie myśleć.


Autor: CXRSa1, wcześniej pisał tu na forum pod nickiem : Andy C , oraz jako Autor: miriamjan

Kto chce zobaczyć jaki to DEBIL , może zapoznać się z tematem :
Temat : ANDY C - kto chce niech czyta ;

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=493873&t=493873



PS :
Większość tu , czytających to GIMNAZJALISTÓW i tak nie zrozumie nic z tego co napisałem . Człowiek umiejący samodzielnie myśleć , nie musi się zastanawiać KTO TU JEST DEBILEM .
Opinia TOWARZYSTWA WZAJEMNEJ ADORACJI z GIMNAZJALNEGO fan klubu marudy , mnie NIE INTERESUJE !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: G. Braun w Sejmie: SZCZĘŚĆ BOŻE i pyta...

zezowate zniedołężniały czyżby tobie recinkę buchnęli gimnazjaliści bo masz o nich złe zdanie :))))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: G. Braun w Sejmie: SZCZĘŚĆ BOŻE i pyta...

aaha.... na góże???





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: G. Braun w Sejmie: SZCZĘŚĆ BOŻE i pyta...

U nas taka drożyzna bo konkurencji brak... Wolą sprzedać jeden albo dwa zegarki za pare tyś. niż więcej w przystępnej cenie. Jak na łomżę i o takich klientów trudno, więc nie wiem gdzie tu ekonomia... Na kazańskiej wiem, ze byl jakis sklep trzeba sie przejsc ;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: G. Braun w Sejmie: SZCZĘŚĆ BOŻE i pyta...

Za 100zł mogę Ci sprzedać słoneczny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: G. Braun w Sejmie: SZCZĘŚĆ BOŻE i pyta...

Krzysiu,a co Ty myslisz ,że u mnie festynu nie będzie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: G. Braun w Sejmie: SZCZĘŚĆ BOŻE i pyta...

_maly_ konczy pewnie 12

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: G. Braun w Sejmie: SZCZĘŚĆ BOŻE i pyta...

logiki, pisze chyba, ze na 18 -,-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: G. Braun w Sejmie: SZCZĘŚĆ BOŻE i pyta...

nom dobre w chojnach i w sawannie :)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: G. Braun w Sejmie: SZCZĘŚĆ BOŻE i pyta...

Tabernakulum to jedyna dekoracja kościoła. Kto tego nie rozumie zapraszam do teatru.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: G. Braun w Sejmie: SZCZĘŚĆ BOŻE i pyta...

za te pieniądze co kroją kiecowi to już powinno być zaje.biście przystrojone i każdy powinien mieć posypane tzn polane :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: G. Braun w Sejmie: SZCZĘŚĆ BOŻE i pyta...

No już jedne gówienko poleciało z hukiem aż miło czekamy na dzisiejszy mecz


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: G. Braun w Sejmie: SZCZĘŚĆ BOŻE i pyta...

Gdzie w Łomży mogę dorobić klucze ? Czy ten obok CTO jeszcze istnieje?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: G. Braun w Sejmie: SZCZĘŚĆ BOŻE i pyta...



Dokładnie, Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: G. Braun w Sejmie: SZCZĘŚĆ BOŻE i pyta...

trzeba by było zobaczyć ...
to ja jutro sprawdzę .....

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: G. Braun w Sejmie: SZCZĘŚĆ BOŻE i pyta...

No masakra , współczuje krokodylom którzy stoją obok dniami i jedzą smacznie kanapeczki w przerwie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: G. Braun w Sejmie: SZCZĘŚĆ BOŻE i pyta...

Istnieje istnieje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: G. Braun w Sejmie: SZCZĘŚĆ BOŻE i pyta...

Empik ;> albo w kwiaciarni "Marzenie" :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: G. Braun w Sejmie: SZCZĘŚĆ BOŻE i pyta...

Witam spalarnia w Mpewiku to jeden wielki niewypał nie dzała od grudnia i nie odzyskuje zadnego gazu pozdrawiam chłopaków z wodociagów :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: G. Braun w Sejmie: SZCZĘŚĆ BOŻE i pyta...

ta spalarnia to bubel za nasze pieniadze !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: G. Braun w Sejmie: SZCZĘŚĆ BOŻE i pyta...

no i ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: G. Braun w Sejmie: SZCZĘŚĆ BOŻE i pyta...

kończy lat 18 i jest to jubilatka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: G. Braun w Sejmie: SZCZĘŚĆ BOŻE i pyta...

darmo wywalone pieniadze !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: G. Braun w Sejmie: SZCZĘŚĆ BOŻE i pyta...

zezowaty spotasz sie ze mną ? mam ochute na ciebie !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: G. Braun w Sejmie: SZCZĘŚĆ BOŻE i pyta...

dla ciebie nie dobry a dla mnie najlepszy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: G. Braun w Sejmie: SZCZĘŚĆ BOŻE i pyta...

Nie, KFC nie jest zainteresowane by w Łomży otwierac swoja restauracje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: G. Braun w Sejmie: SZCZĘŚĆ BOŻE i pyta...


raqlan , spokojnie ja mam czas , niech sobie andzia c , grabi dalej ,

.... z tymi kamerami i aparatem to mieliście dobry pomysł , byliby też świadkowie , żeby póżniej nie płakał i przepraszał , bo ja nie mam czasu jeżdzić tam darmo , a jak już go spotkam , to wtedy NIE BĘDZIE przepraszam i sobie " porozmawiamy " i się " pośmiejemy " .

TAK JAK TAM rozmawialiśmy , problem jest jeden : ten Ciul może nie być w TEJ grupie .
Pamiętasz , co TAM Wam mówiłem , że SĄ realizowane w PUP w Kolnie DWA podobne do siebie projekty :

Projekt :
„ E-AKTYWIZACJA MIESZKAŃCÓW MIASTA KOLNO - II EDYCJA” ,
- w tym 40 godzin kursu komputerowego ?
realizacja w okresie od 01.04.2012 r. do 31.07.2012 r.,

czy ?

Projekt :
„ Aktywność zawodowa szansą na sukces „
- czy 34 godziny kursu komputerowego ?
realizacja w okresie od 01.02.2012 r. do 31.05.2012


W KAŻDYM PROJEKCIE SĄ DWIE GRUPY , a więc MOŻLIWOŚCI jest , aż CZTERY , każda z tych czterech GRUP ma zajęcia w INNYM TERMINIE innego dnia .

.....................................................................................................................

Niech się jeszcze pocieszy , ja mam czas , lepiej się dobrze przygotować i WSZYSTKO dokładnie sprawdzić .
A tymczasem , już pewnie mu mina zrzedła i w pory robi ze strachu , po tym co Tu przeczytał .
Jak USTALĘ wszystko dokładnie , to wtedy TEŻ przyjedzcie i ZNOWU pójdziemy sobie póżniej na piwo ( tam gdzie dziś może być , albo zmienimy lokal ) , pogadamy i pośmiejemy się z tego " bohatera " .
__________________________________________________________

andzia c , PONAWIAM propozycję : JAK TAK BARDZO ci SIĘ SPIESZY DO SPOTKANIA ZE MNĄ , TO PODAJ SWÓJ ADRES czy nr telefonu , bo muszę przyznać , że na OBECNĄ chwilę jeszcze nie posiadam dokładnego .


PODAJ I NIE ODWRACAJ KOTA OGONEM !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: G. Braun w Sejmie: SZCZĘŚĆ BOŻE i pyta...

chetnie bym dal wam po banie, bananie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: G. Braun w Sejmie: SZCZĘŚĆ BOŻE i pyta...

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: G. Braun w Sejmie: SZCZĘŚĆ BOŻE i pyta...

tylko on będzie czuwał nad bezpieczeństwem..? to słabo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: G. Braun w Sejmie: SZCZĘŚĆ BOŻE i pyta...

Poreda na al.legionów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: G. Braun w Sejmie: SZCZĘŚĆ BOŻE i pyta...

bendzie! juz CV skladalem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: G. Braun w Sejmie: SZCZĘŚĆ BOŻE i pyta...



Autor: Kama30 ,

Ja WIEM , że to są IDIOTYZMY , lecz zobacz KTO i w jakim celu zakłada takie tematy .
JAKIM TRZEBA BYĆ DEBILEM , ŻEBY PISAĆ TAKIE GŁUPOTY ?

Temat : Andy c vel CXRSa1 vel miriamjan

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=513183&t=513183

ODPOWIEDZIAŁEM , BO MAM TU DOBRĄ ZABAWĘ Z TEGO DEBILA andzi C vel CXRSa1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: G. Braun w Sejmie: SZCZĘŚĆ BOŻE i pyta...

juz sie pchaja do Łomzy .....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: G. Braun w Sejmie: SZCZĘŚĆ BOŻE i pyta...

przejdz sie do sklepu Smieszne i Wesołe przy blaszaku
kosmos rzeczy ;)
Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: G. Braun w Sejmie: SZCZĘŚĆ BOŻE i pyta...

Po mojemu powinni otworzyć KFC lepsze od Mc Donald

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: G. Braun w Sejmie: SZCZĘŚĆ BOŻE i pyta...

ba...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: G. Braun w Sejmie: SZCZĘŚĆ BOŻE i pyta...

Malinkaaa13 Dziękuję:*



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: G. Braun w Sejmie: SZCZĘŚĆ BOŻE i pyta...

ja tez przed slubem bylam w tym sklepie. i zostalam brzydko portaktowana. ledwo palcem tknelam sukienke a juz przylecial pan i prosze nie dotykac.
od razu wyszlam. poczualam sie jak brudas. a wcale tak nie wygladam.
w zyciu bym tam nie kupila sukienki ani nie pozyczyla. znalazlam sobie w ostrolece.
tez odradzam ten sklep. przesadzaja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: G. Braun w Sejmie: SZCZĘŚĆ BOŻE i pyta...

Nareszcie w Łomży zagrają porządne zespoły ;D 1 czerwiec Fokus i Trzeci wymiar ; )



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: G. Braun w Sejmie: SZCZĘŚĆ BOŻE i pyta...

simmtech ul.dworna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: G. Braun w Sejmie: SZCZĘŚĆ BOŻE i pyta...

Jak nie karany to dostanie wyrok w zawieszeniu, podejrzewam ze 2 na 3

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: G. Braun w Sejmie: SZCZĘŚĆ BOŻE i pyta...

Ale na przeciw spokojnej aapbaa nie poleca przecież....
W końcu to kto zrobi to najlepiej???
A właściwie to dlaczego nie polecacie na rybakach?? O ich usługach lakierniczych słyszałem parę złych rzeczy ale o materiałach nic a przecież sprzedaje to taka sympatyczna pani :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: G. Braun w Sejmie: SZCZĘŚĆ BOŻE i pyta...

Fokus na 100% 1 czerwca wejscie free a co do Trzeciego to nie wiem sam dokładnie. Staram się dowiedzieć. Albo 1 maj albo 1 czerwiec;D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: G. Braun w Sejmie: SZCZĘŚĆ BOŻE i pyta...

To możesz wielu rzeczy nie rozumieć , pod ten adres, który jest napisany w książeczce:) dotarło do błyskotliwego:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: G. Braun w Sejmie: SZCZĘŚĆ BOŻE i pyta...

jak w domu mama Ci zrobi za małego kotleta to też piszesz o tym na forum?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: G. Braun w Sejmie: SZCZĘŚĆ BOŻE i pyta...

Na al Legionów obok CPN Prima sklep Komputerownik chyb tak się nazywa.
Kupiłam toner do drukarki laserowej HP zapłaciłam 75 zł, a za to samo w innym miejscu w Łomży też na al Legionów zapłaciłam 150 zł. Nieważne może tam było orginalne, ale wydrukuje to samo ilość stron i taka sama jakość. Myśle że warto zobaczyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org