czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Y nteligencja polska

ja tez jestem zainteresowana tematem,potrzebuje geodety aby podzielił mi działke.

pozdr,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Y nteligencja polska

straż miejska powinna go aresztować za to że zdechł a nie jeżdżą i palą głupa w tej swojej srebrnej karecie :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Y nteligencja polska

Autor: Pawel_Dabrowski (212.33.93.---)
Data: 23-04-12 14:40

Pyczot nadal jest harcerzem ;)
Ta drużyna nadal działa :)
i będzie działać. Jak nie w ZHP to w ZHR.

________________________________________________________


Odkąd pamiętam - dokąd sięgam pamięcią w zakłamanym Kościele zawsze były schizmy - rozłamy - niespójności jak to w schizofrenicznym życiu Kościoła który nie jest spójny ani sam w sobie ani sam z sobą i swoim otoczeniem wierząc w jedno postępując w czym innym zmierzając do czego innego kościół jest skłócony a lekarze mówią otwarcie o Narodowym Planie Zdrowia Psychicznego


Tak więc kolejna "schizma" wśród ochrzczonych katolików za sprawą wiecznie i odwiecznie co rusz to "Nowej Ewangelizacji" wisi na włosku

jak pozorny rozłam - "rozwód" między dobrem i złem w imię własnych interesów umarła ZHP wiwat ZHR a potem co dalej - tak samo...

... jak to w Kościele umarł Sanhedryn wiwat Episkopat i dalej jest tak samo a zakłamaniu i manipulacjom końca nie widać - dlaczego ?

Ludzie dokąd to wszystko zmierza (?) w tym zakłamaniu Ducha i kulcie własnych interesów który można nazwać straganiarstwem (nie)ludzkich serc jakie wychował Kościół Katolicki na swojej ziemi parafialnej nie tylko na Ziemi Łomżyńskiej żyjącej wiarą po "żydowsku" jak ci wyznawcy ślepej wiary którzy na oślep jak "ociemniali" idąc za arcy kapłanami ukrzyżowali Jezusa

Nawracajcie się Biskupi razem ze swoimi religijnymi przyrodnikami i żyjcie Ewangelią życia a nie ewangelią śmierci życia bożego i dla własnych przyjemności tak jak wasi żydowscy prekursorzy do których wracacie jak do własnych arcy kapłańskich korzeni


O czym to świadczy ...

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Y nteligencja polska

jak wszedzie ... ale coz nie masz kasy ,a potrzebna to coz do banku i na procent .... takie zycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Y nteligencja polska

Autor: mikro (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23-04-12 15:42

Mr Andrzej odpowiem na pierwszą część.Leżałam w szpitalu 5 dni robiono mi wszystkie badania dróg ...


__________________________________________________________


powiadasz drug ...

... jest jeszcze do zbadania droga życia ?!;+)><> hahaha (sory)

Badania gastrologiczne w Grajewie czas oczekiwania "z dnia na dzień" umów się telefonicznie potrzebne skierowanie to są badania płatne z NFZ ful serwis w poradni gastrologicznej kolejka "parę dni "a nie parę miesięcy"

http://www.medicus.grajewo.com/



szukajcie a znajdziecie - pytajcie a dojdziecie do celu zamiast czekać w kolejce na śmierć z okrzykiem TRWAM np przed TV - tak jak głupie barany i owce na arcy kapłańskim świątynnym ful wypasie który doprowadził do religijnego ukrzyżowania życia Bożego tak jak na Golgocie i nie tylko w Polsce nam współczesnej


O czym to świadczy ...

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Y nteligencja polska

http://bralloso.com/kosmos/index.php

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Y nteligencja polska

gastroskopia, kolonoskopia itd. to nie w Łomży i gastrologa nie szukaj tutaj . białystok musisz odwiedzic tam jest kilka klinik prywatnych w ciagu dnia zrobia wszystkie badania.

ktośiek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Y nteligencja polska

Gabinet Lekarski
Henryk
Perkowski
lekarz gastroenterolog / internista / nefrolog
ADRES:
ul. Makowa 19
18-400 Łomża
KONTAKT:
tel. kom.: 0 604-560-37

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Y nteligencja polska

Został zrobiony błąd na plakacie zespołu Trzeci Wymiar. Wbrew informacjom z profilu zespołu, koncert odbędzie się w Łomży 1 czerwca. Występ nie będzie biletowany. Więcej info wkrótce.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Y nteligencja polska

No więc jakie są te realne koszty?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org