piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pinokio z Długopisem twierdzili że Unia nie dała ani grosza

Jak ktoś coś wie niech pisze. CXRSa1 siad na pi*de i nie szczekaj.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pinokio z Długopisem twierdzili że Unia nie dała ani grosza



ochrona pseudonimu (nicku) internetowego

Nick (pseudonim), którym użytkownik posługuje się w internecie, podlega ochronie prawnej - orzekł Sąd Najwyższy w wyroku z dnia 11 marca 2008 r. (sygnatura II CSK 539/07):


"Nazwa użytkownika, którą posługuje się osoba korzystająca z serwisu internetowego podlega ochronie prawnej na takiej podstawie, na jakiej ochronie podlega nazwisko, pseudonim lub firma".

Oznacza to, że nick podlega ochronie właściwej dla dóbr osobistych, którą to ochronę przewiduje przepis art. 24 Kodeksu cywilnego.
[IMG]ttp://trole.joemonster.org/Palooka2.jpg
[/IMG]CHŁOPIEC DO BICIA - osoba dowolnej płci którą każdy na forum kocha nienawidzić. Do pewnego stopnia jest to wina CHŁOPCA DO BICIA. Na przykład: może być bardzo dobrze znanym oszustem na forum o grach, konserwatystą pośród liberałów, użytkownikiem Windowsa na forum Maca, facetem na babskim forum lub bez poczucia humoru na "Kawałkach mięsnych". Dlaczego CHŁOPIEC DO BICIA trafia akurat na takie forum pozostaje zagadką, ale pozostaje dziwne uczucie, że tak powinno być. Kiedy zachowuje się w zwykły dla siebie sposób, oczywiście prowokuje ataki innych bojowników. Jego natychmiastową reakcją jest: "Ej, co ja wam zrobiłem?" lub "Czemu mnie wszyscy nie lubią?". Po jakimś czasie dociera do niego (lub ktoś daje mu wskazówkę) i CHŁOPIEC DO BICIA przenosi się na inne forum. WAŻNE: CHŁOPIEC DO BICIA często pełni funkcję zaworu bezpieczeństwa dla co agresywniejszych. Dlatego jeśli zmieni on forum, na jego miejsce zostanie wybrana nowa osoba. UWAGA! CHŁOPIEC DO BICIA jest częstym przebraniem WĘDKARZA lub ZŁEGO KLAUNA.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pinokio z Długopisem twierdzili że Unia nie dała ani grosza

Ja ze swojej strony dodam, że znak "Zakaz wjazdu pojazdów z instalacją LPG" wisiał nad wjazdem do wspomnianego garażu od samego początku, jak tylko stanął blok i garaż. Więc żeś się bialyy88 popisał spostrzegawczością <rotfl>. Wiem, bo mieszkam w piątce i często chodziliśmy tam, jak skończyliśmy grać w kosza, żeby posiedzieć na schodkach xD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pinokio z Długopisem twierdzili że Unia nie dała ani grosza

bo zezowaty kocha mezczyzn, wiem o tym bo to moj sasiad

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org