czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sukces pis. Polska ma jeden z najwyższych odsetków zakażeń COVID-19 wśród personelu medycznego

ja co prawda byłam na dwóch stażach z PUP ale to tylko dlatego że sama sobie znalazłam pracodawców. niestety panowie i panie z pośrednictwa nigdy nie mają żadnych aktualnych ofert pracy:/ ewentualnie tak zbywają ludzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sukces pis. Polska ma jeden z najwyższych odsetków zakażeń COVID-19 wśród personelu medycznego

śruba nie rozumiem początku Twojej wypowiedzi. chodzi ci o egzamin praktyczny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sukces pis. Polska ma jeden z najwyższych odsetków zakażeń COVID-19 wśród personelu medycznego

Szukam osób dojeżdżających do pracy w Białymstoku w godzinach 9-17, dorzucę się do paliwa lub sam zawiozę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sukces pis. Polska ma jeden z najwyższych odsetków zakażeń COVID-19 wśród personelu medycznego

faktycznie lody Skrzetuskich to było coś.....pychota, nigdy później już takich nie jadłam, wszędzie badziewie....:( alodziarnia Skrzetuskich kiedyś miała wspaniałe wykwintne dodatki - coś wspaniałego :) Lody Gotti zepsuły się - na początku były ok a potem takie same sztuczne gówno co wszystkie teraz...np na dworcu 2 lata temu ( jak powiedziałam ze z tymi lodami chyba coś nie tak...) pani powiedziała ze zepsuł się automat do lodów i dlatego są one inne..to "zepsucie automatu" chyba trwa do dziś...albo poprostu to był pierwszy krok do robienia ich tanim kosztem i tak już zostało....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sukces pis. Polska ma jeden z najwyższych odsetków zakażeń COVID-19 wśród personelu medycznego

Zarząd Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 obniża ceny karnetów na ostatnie 4 spotkania, które czekają Łomżyńskich kibiców na stadionie Miejskim w Łomży.

Nowe ceny to:

Trybuna „A" - 35zł

Trybuna „B" - 25zł

Trybuna „VIP" - 100zł

Karnet jest świetnym rozwiązaniem i jego posiadacz wchodzi poza kolejnością na mecze rozgrywane w Łomży. Warto zaznaczyć, iż najbliższy przeciwnik ŁKS-u na Naszym stadionie to Warmia Grajewo a bilety na to spotkanie będą imienne i osoby które posiadają karnet, nie będą musiały po raz kolejny podawać Swoich danych podczas zakupu biletu, co ułatwi im wejście na obiekt stadionu.

Posiadacze karnetów, poza wejściem na stadion pomijając kolejki przy kasach oraz zaoszczędzenia kilku złotych (w karnecie wejściówka wychodzi taniej) mają dodatkowe korzyści takie jak bezpłatne wejście na mecze drugiej drużyny ŁKS-u 1926 występującej w IV lidze a także biorą udział w co meczowym losowaniu dwóch pizz z sieci pizzerii Da Grasso.

Karnety można nabyć od środy w sklepiku Klubowym przy hali targowej na Starym Rynku.

Nowością jest także fakt, iż od najbliższego meczu na Naszym stadionie, dzieci do lat ośmiu obejrzą spotkanie Naszej drużyny BEZPŁATNIE, ale oczywiście tylko i wyłącznie z opiekunem, który posiada dokument stwierdzający, że dziecko jeszcze nie ukończyło 8-go roku życia. Dzieci między ósmym a 13 rokiem życia zapłacą za bilet jedyne 2zł.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org