sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiSlamistów prawo nie obowiązuje..?!

raqlan bajki to mozesz opowidac cichcem na ucho zezowatemu:))))

a) musiałbyś pojść pierw do administratora forum
b) przedstawić dowody na których opiera się zniesławienie, wyzwiska lub tym innym podobne na ciebie pod względem imienia i nazwiska - jeżeli osoba obraziła nick - nic w tym kierunku nie zrobisz
c) jezeli obrazono ciebie po imieniu i nazwisku albo pokazano twoją twarz administrator zgodnie z prawem udostepni ci IP nadawcy
d) z IP nadawcy idziesz do siedzby dostawcy internetu ten ci daje dane osobowe oraz adres osoby ktora się tego występku w twoim kierunku dopuściła
e) jak masz juz komplent dokumentów wtedy idziesz do prokuratury no chyba ze pierw pojdziesz z IP nadawcy na komende ( o ile ci nie udostępnią danych osobowych nadawcy IP ) wtedy to juz prokurator pojdzie z tym IP i wezmie dane osobowe
f) mozesz zakladać wtedy sprawę w sądzie - cywilną badz karną





Sranie na banie admin nie może takich udzielić informacji:))))



TY BREDZISZ JAK I ZEZOL :))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamistów prawo nie obowiązuje..?!

Chodzę tam, bo muszę. Raz poprosiłem urzędniczkę o pomoc w załatwieniu prostej sprawy. Odpowiedziała: my nie od tego jestemy. Kazała wyjść. Derektor odmówił przyjęcia mojej skargi, odmówił nawet rozmowy. Wiem, że tam pracują ludzie nieżyczliwi i aroganccy.Wiem, że ten derektor zatrudnił w tym biurze swojego syna, a szwagrami obsadza stołki w okolicznych urzędach. Czy tak ma być? Od czego oni tam są????? Jednak trzeba wyjechać z tej Łomży!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamistów prawo nie obowiązuje..?!

ja odradzam znajomej powiedzial ze teraz moze isc w butach na obcasie i poszla tyle ze wziela ze sobo cichobiegi na plaskim bo gdyby nie one zostala by oddelegowana zanim wsiadla do samochodu to dobry hujo grajca zapisz sie do daniela albo bezposrednio do ernesta wejdz na jego naszo klase wpisz ernest cieniewicz i tam masz jego nr kom.ten czlowiek jest naprawde warty zaufania polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamistów prawo nie obowiązuje..?!

Witam,załóż sobie konto na stronie sfd.pl lub kfd.pl i tam ułożą ci diete za darmo do tego zayskasz kilka cennych wskazówek. Pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamistów prawo nie obowiązuje..?!

dobre lody sa w kisielnicy,tam robia najlepiej hihihi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamistów prawo nie obowiązuje..?!

Tak , szkoda, że ten pan nie powiedział, że wszyscy którzy tam przychodzą i nie ma dla nich pracy , że wszyscy mają pecha. A on nie ma pecha. HA, ha. a tak na marginesie to po pracę do premiera, on ponoć przyjmuje młodych wykształconych, a starszych wykształconych zwalnia, więc będą miejsca pracy. Oj będą bo kazał wracać z zielonych wysp:D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamistów prawo nie obowiązuje..?!

bardzo dobrze pracuja i to ciezko za 1000 zl a jak zobaczyli takiego cezarka to co mieli zrobic? musieli pognac w diabły

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org