wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Koronawirus w Szwajcarii. \"Wykonują najwięcej testów na milion mieszkańców\"

oj koledzy widzę ,że teraz to na mnie się wzieło :)
z marudą to moje batelie trwają od bardzo dawna :)
z zezowatym to jestem juz na luzie tylko ten maruda się czepia :)
do was nic nie mialem i nie mam wiec nie wiem czemu się czepiacie, a moze to maruda siedzi na kilku nickach :)
bo ja mam tu tylko jednego odwiecznego wroga - marudę :):):)
niby chce zebym mu oklepał bużkę ale jak już mówiłem :) niepełnosprawnych nie biję.
no i panowie CxRsa1 ma rację gdyby ktoś obrazał kogoś po imieniu i nazwisku na forum , publikował jego zdjęcia to wtedy mozna przejść na drogę cywilnoprawną albo karną :)
na czatach takich wyzwisk typu nick - nick albo forum - nick - nick jest wiele i jest to i tak dozwolne inaczej by się mówiło gdyby się kierowało po imieniu i nazwisku


cxrSa1 jak widze - wszystko odbierasz poważnie nawet najmiejszy żart, nie wiem czy wogóle ty jesteś poważnym człowiekiem i nie wiem jak ty do tego podchodzisz , ale dla mnie całe to forum ,całe gadanie z innymi , badz wyzwiska w których jeden pies skacze na drugiego ( co mi się też zdaza ) to tylko prosta i dla zabawy oczywiście jak dla mnie rozrywka

ps. co do mojego nicka to mozesz mnie nawet wyzywać ile chcesz :):) a mi to koło wętla lata i się tylko z tego śmieję :)

inaczej to by było gdybyś mowił o mnie po imieniu i nazwisku :) :)

a co do batelii między marudą i zezowatym jak i innymi to mnie to malo interesuje gdyż to ich sprawa

jak dla mnie to zezowaty powinien odpuścić z tymi pozwami bo wie że nic nie wskura gdyżwiem ,że każdy tu wyzywał go po nicku a nie po danych osobowych

a maruda który ciągle gryzie zezowatego ( czasem i mnie ) to powinien sobie czesciej pampersy raczej zmieniać niż kogoś tu wkurzac gdyż inni nie mają stalowych nerwów w moim przypadku to zezowatemu pewnie puscily i będzie szukał jakichkolwiek środków tylko zastanawia mnie - po co .


kolejna sytuacja którą chciałbym przedstawić to taka ,że :
- forum nie ma administratora , forum jest przestarzałe , czasem odnosze wrazenie ze nikt nad nim nie czuwa .
-regulamin moze i jest ustawiony , ale gdyby był , to takie osoby jak:
maruda
obelix
mrauu
zezowaty
ja
cxrsa1 i inni
którzy dopuscili się wyzwisk (slownych) pod inny nic, przeklinali, wklejali niedozwolne obrazki badz pisali caps lockiem już dawno by miały ostrzeżenie , albo bana na konto i zakaz komentarzy na forum jednak na tym forum to nie działa , to znaczy ze nawet regulamin ktory się znajduje mozna jednym slowem porwac i do kosza wywalić tu kazdy robi co chce
- wychodzi na to ze admini dali nam tu na forum wolnosc skoro nikt tego nie pilnuje ale jedna zasada jest taka ze ten kto się pokieruje czyimis danymi i zacznie w tą osobę kierować wyzwiska wtedy wystarczy zrobić screena i iśc do prokuratury proste .




a ja na takie komentarze pierdolonka w moim kierunku to jednym słowem..............sram...........sram................i jeszcze raz sram, pozwalam innym wąchać :) :) :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koronawirus w Szwajcarii. \\\"Wykonują najwięcej testów na milion mieszkańców\\\"

adamosxx- nie zobaczysz a wiesz czemu ?

a) musiałbyś pojść pierw do administratora forum
b) przedstawić dowody na których opiera się zniesławienie, wyzwiska lub tym innym podobne na ciebie pod względem imienia i nazwiska - jeżeli osoba obraziła nick - nic w tym kierunku nie zrobisz
c) jezeli obrazono ciebie po imieniu i nazwisku albo pokazano twoją twarz administrator zgodnie z prawem udostepni ci IP nadawcy
d) z IP nadawcy idziesz do siedzby dostawcy internetu ten ci daje dane osobowe oraz adres osoby ktora się tego występku w twoim kierunku dopuściła
e) jak masz juz komplent dokumentów wtedy idziesz do prokuratury no chyba ze pierw pojdziesz z IP nadawcy na komende ( o ile ci nie udostępnią danych osobowych nadawcy IP ) wtedy to juz prokurator pojdzie z tym IP i wezmie dane osobowe
f) mozesz zakladać wtedy sprawę w sądzie - cywilną badz karną


innego wyjścia nie masz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koronawirus w Szwajcarii. \\\"Wykonują najwięcej testów na milion mieszkańców\\\"

cx- jak uwazasz ze ja bajki opowiadam to znaczy ze to co w kodeksie pisze to tez jest dla ciebie bajką i mozna wziasc kodeks cywilny i karny i podetrzec sobie tym dupę - jak uwazasz ze u mnie to co jest napisane jest bajką to chętnie poczekam na twoją wypowiedz i przedstawienie swoich praw odnosne moich

adamosxx- dziwie sie ze twoje wypociny na forum wzgledem zezowatego tak wolno tobie idą ze az tak ciezko ci zdobyć jego dane osobowe oraz imie ii nazwisko a skoro mowisz ze takie info to w godzine , to masz godzine zeby mi informacje co do zezowatego udzielić tutaj wzgledem jego danych osobowych :):) no smialo

skoro cx uwaza ze ja bajki co do prawa pisze ,a ty mowisz ze takie info to w godzine , wiec czekam az zezowatego dane upublicznisz :):)

jak ci się nie uda to zrobileś z siebie durnia tak samo jak cx :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koronawirus w Szwajcarii. \\\"Wykonują najwięcej testów na milion mieszkańców\\\"

jutro zakłądam o cos jeszcze chcesz zapytac?


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koronawirus w Szwajcarii. \\\"Wykonują najwięcej testów na milion mieszkańców\\\"

w liście do efzjan od emezjan można przeczytać iż

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koronawirus w Szwajcarii. \\\"Wykonują najwięcej testów na milion mieszkańców\\\"

better organizuje koncert yeah :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koronawirus w Szwajcarii. \\\"Wykonują najwięcej testów na milion mieszkańców\\\"

Zegarek z wygrawerowaną dedykacją .

www.jubilerpieciak.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koronawirus w Szwajcarii. \\\"Wykonują najwięcej testów na milion mieszkańców\\\"

Do pracy trzeba isc a nie zapomoge pobierac,lub darme ubezpieczenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org